Dlaczego dobrze jest rezerwować wyjazd na wakacje first minute?

W najchłodniejszych miesiącach roku nostalgicznie czekamy na wiosnę i lato. Długie, słoneczne dni wzbudzają energię do życia po ciężkim dniu pracy i z większą przyjemnością planujemy spędzanie wolnego czasu poza domem. Wprawdzie za oknem jest jeszcze zimno, szaro i ponuro jest to doskonały czas na obmyślenie letniego urlopu. Dlaczego właśnie teraz?

eccoholiday. biuro podróży
Buking urlopu w urokliwym miejscu, z dużym marginesem czasowym, niesie ze sobą ogrom pożytku. Turoperatorzy prześcigają się w propozycjach na wakacje – (małe domki letniskowe) first minute w biurze Eccoholiday. Do wczesnej rezerwacji kuszą też niezliczone promocje, które w codziennej ofercie są osobno płatne, np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Cena wczasów też może zostać okazyjnie obniżona. W takim wypadku jednak obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, gdyż ilość ofert wczasów w promocji może być ograniczona niewielką ilością, bądź bardzo krótkim terminem na rezerwację.

Dlaczego first minute?Poza mnóstwem promocjami cenowymi, na korzyść wakacji first minute przemawia wiele innych pozytywnych aspektów. Tworząc plan wczasów dużo wcześniej możemy zarezerwować sobie w pracy dogodny termin bez sporu z koleżeństwem z pracy, którzy jeszcze nie mają pomysłu na nadchodzące wakacje. Ponadto, jeśli nie dysponujemy wolną kwotą niezbędną do opłacenia wymarzonych wakacji, możemy ”wziąć ją na raty”. Taka opcja płatności jest bardzo wygodna wśród klientów biur podróży. Pieniądze przesyła się w ratach o dowolnej wielkości. Data w której ostatnia transza powinna wpłynąć na rachunek ustalany jest z góry i odnotowywany w umowie.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Nie zapominajmy również o najważniejszej zalecie wakacji first minute- o szerokim wyborze ofert. Kiedy zima zamieni się w wiosnę, a temperatury za oknem zaczną regularnie rosnąć, wówczas do biur podróży zawitają prawdziwe tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie zaplanowali wakacyjnej przygody, będą musieli pocieszyć się tym co zostało i pogodzić się z okrojonymi terminami wyjazdów w wybrane miejsce na letnie wojaże.

Comments are closed.