Categories

Archive

Kite jako słynny sport wodny w Jastarni i na świecie

W dzisiejszych czasach sporty wodne niesłychanie się rozwijają, już dzisiaj możemy wyróżnić co najmniej parę bardzo słynnych odmian surfingu i windsurfingu. Jednym z nich jest kitesurfing. Jest on nieco podobny do przedstawionych pierwej przez nas sportów, niemniej jednak różni się innym prowadzeniem deski, do tego kitesurfer ma przypiętą specjalną uprząż, jaka utrzymuje latawiec niezbędny do napędzania deski.

Read more ›

Categories

Wyjazdy kitesurfingowe – wspaniała, nadzwyczaj ekstremalna dyscyplina sportowa

Kite wyjazdy stają się współcześnie coraz bardziej popularne, gdyż kitesurfing jest fascynującą dyscypliną sportową, która jest teraz praktykowania przez niemało osób. Kitesurfing, inaczej nazywany jako kiteboarding jest to nietuzinkowy sport wodny, który dostarcza istotnie morza adrenaliny i znakomitych emocji!

Read more ›

Categories

Wyjazdy kitesurfingowe – idealna wyprawa oraz nowiusieńkie znajomości

Kitesurfing to sport wodny, jaki cieszy się obecnie coraz większym zainteresowaniem pośród okazałego grona osób. Ta dziedzina sportowa dostarcza mnogość adrenaliny oraz emocji, z pewnością osoby aktywne, jakie nie boją się ryzyka oraz lubią poczuć dreszczyk emocji będą zafascynowane tą dyscypliną sportową.

Read more ›

Categories

Chorwacja ściąga duże rzesze przyjezdnych i oferuje każdemu zainteresowanemu zajęcia z kitesurfingu.

Zobaczmy co proponowane jest zagranicą. Czasami jest tak, że w czasie wybierania miejsca na odbycie wakacji zamykamy się tylko do własnego kraju, z góry przyjmując, że zagranicą wszystko wyjdzie nas drożej, będzie mniej interesująco, albo okaże się, że nie potrafimy komunikować się w obcym języku tak dobrze, jak to się nam zdawało.

Read more ›

Categories