Categories

Archive

Wyjazdy kitesurfingowe – idealna wyprawa oraz nowiusieńkie znajomości

Kitesurfing to sport wodny, jaki cieszy się obecnie coraz większym zainteresowaniem pośród dużego grona osób. Ta dziedzina sportowa dostarcza wiele adrenaliny oraz emocji, na pewno osoby aktywne, jakie nie boją się ryzyka i lubią poczuć dreszczyk emocji będą zachwycone tą sferą sportową.

Read more ›

Categories

Chorwacja ściąga duże rzesze przyjezdnych i oferuje każdemu zainteresowanemu zajęcia z kitesurfingu.

Zobaczmy co proponowane jest zagranicą. Czasami jest tak, że w czasie wybierania miejsca na odbycie wakacji zamykamy się tylko do własnego kraju, z góry przyjmując, że zagranicą wszystko wyjdzie nas drożej, będzie mniej interesująco, albo okaże się, że nie potrafimy komunikować się w obcym języku tak dobrze, jak to się nam zdawało.

Read more ›

Categories

Kite jako słynny sport wodny w Jastarni i na świecie

W dzisiejszych czasach sporty wodne niezwykle się rozwijają, już dzisiaj zdołamy wyróżnić co najmniej parę niezmiernie słynnych odmian surfingu oraz windsurfingu. Jednym z nich jest kitesurfing. Jest on nieco pokrewny do przedstawionych pierwej przez nas sportów, jednak różni się innym prowadzeniem deski, dodatkowo kitesurfer posiada przypiętą dodatkową uprząż, która utrzymuje latawiec nieodzowny do napędzania deski.

Read more ›

Categories

Wyjazdy kitesurfingowe – wspaniała, nadzwyczaj ekstremalna dyscyplina sportowa

Kite wyjazdy stają się dzisiaj coraz bardziej modne, ponieważ kitesurfing jest interesującą dyscypliną sportową, która jest teraz praktykowania przez wiele osób. Kitesurfing, odmiennie zwany jako kiteboarding jest to nietuzinkowy sport wodny, jaki dostarcza faktycznie mnóstwa adrenaliny i wspaniałych emocji!

Read more ›

Categories