Które atrakcje oczekują na Ciebie w pięknym mieście stu mostów?

Wiesz być może, jakie polskie miasto jest oficjalną Europejską Stolicą Kultury 2016? Nie jest to ani Warszawa, miasto bawełny czy Kraków. Tym miastem jest dolnośląskie miasto nad Odrą – Wrocław.

uprawa winogron

Autor: Pipers Brook Vineyard Media
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to cudowne, stare (prawa miejskie otrzymało ok. 1214r.) polskie miasto, które na pewno warto zwiedzić.
W niniejszym pięknym mieście stu mostów – one także są wizytówką Wrocławia, przed II wojną światową było ich ok. 300, jest możliwe abyś zwiedzić wiele zabytków, dla przykładu: głośny z telewizyjnego programu „Z kamerą wśród zwierząt” ogród zoologiczny, mieszczący się w pobliżu Park Szczytnicki i Ogród Japoński, wspaniały wrocławski rynek czy jedyną w swoim rodzaju fontannę.

Nie czekaj! Jeśli zajmuje Cię ciekawa kwestia (www.domki-letniskowe.pl/), to koniecznie powinieneś kliknąć w poniższy link. Tam znajdziesz masę precyzyjnych wątków z nią związanych.

Żeby odwiedzić te wszystkie miejsca, najlepiej zatrzymać się blisko nich, sprawdź więc w którym miejscu są puste miejsca na tani nocleg wroclaw, być może zainteresują Ciebie także hostele Wrocław centrum. Jest ich multum, więc na pewno wykryjesz jakikolwiek tani hostel Wrocław. Nie musisz wszakże płacić za miejsce noclegowe równowartości własnych comiesięcznych pensji.

wizja - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Będąc w tym mieście obligatoryjnie powinnaś obejrzeć Panoramę Racławicką oraz Ostrów Tumski. Jeżeli natomiast bardziej niż unikatowe w swoim rodzaju zabytki interesują Cię współczesne budowle, to w tej sytuacji mogłąbyś zobaczyć najwyższy budynek w naszym kraju, mierzący 212m wysokości, w którym na 49 piętrze umieszczono punkt obserwacyjny. Nie zwlekaj więc, uruchom komputer i znajdź w Internecie gdzie można znaleźć noclegi Wrocław centrum. W tym grodzie nad Odrą jest ich dużo.

Gdy interesuje Ciebie którakolwiek tańsza oferta, spróbuj wyszukać hostele wrocław centrum. W Sieci są setki ofert na tani hostel Wrocław. Wystarczy tylko mało chęci, a bez kłopotu wyłowisz dobre lokacje.

Comments are closed.