Gdzie spędzisz nadchodzące ferie? Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie na przykład w Szklarskiej Porębie!

Jeżeli masz małe dzieci, na pewno nie wyobrażasz sobie, żeby nie wyjeżdżać nigdzie na ferie. Jakiś czas temu najczęściej decydowaliśmy się na wyjazd za granicę, jednak obecnie coraz większą popularnością znów cieszą się polskie góry.

kajaki

Autor: Pavlo Boyko
Źródło: http://www.flickr.com
Zobacz, jakie są nasze propozycje na tegoroczne ferie zimowe!
Zakopane typowo turystyczne
Oczywiście na pewno pierwszym, co przyjdzie Ci na myśl, kiedy mówimy o naszych górach, będzie Zakopane.

Równie ciekawy artykuł przeczytasz pod tym odnośnikiem (http://www.coraltravel.pl/wakacje/Egipt) – przekonasz się, że jest niezwykle wciągający, zatem zobacz go.

Musisz jednak wiedzieć, iż jest to wioska typowo turystyczna i bez wątpliwości nie znajdziesz tam dużo spokoju. Na dodatek ceny kwater są naprawdę wyjątkowo wysokie – wystarczy odjechać od Zakopanego kilkadziesiąt kilometrów i można spędzić tam ferie za ułamek tej ceny. Na przykład jeżeli chodzi o niedrogie i położone w ciekawych miejscach noclegi Szklarska Poręba bez wątpienia będzie niezłym adresem. Co więcej, oferuje również szklarska poręba hotele naprawdę wysokiej jakości, a nie tylko mieszkania prywatne.

Gdzie poszukiwać niedrogich noclegów?
konie

Autor: Klearchos Kapoutsis
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowa zasada to zabranie się za szukanie noclegu wystarczająco wcześnie – niewątpliwie powinieneś wziąć to pod uwagę natychmiast po tym, jak będziesz znał termin Waszych przyszłorocznych ferii. Musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że jeżeli chodzi o najlepsze noclegi – hotel dla dzieci Szklarska Poręba i pobliskie miasta sprzedają je praktycznie na pniu.

Równocześnie im wcześniej zabierasz się za rezerwację noclegów, na tym większe obniżki możesz liczyć – Szklarska Poręba hotele zazwyczaj jeszcze latem oferują najlepsze ceny na czas zimowy. Jeśli wtedy wykupisz nocleg, bez wątpienia będzie to najlepsza opcja.

Comments are closed.