Categories

Archive

Nie masz pomysłu na walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeżeli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym prezentem.

Dzień zakochanych to bardzo sympatyczne święto. U nas celebrowane jest ono coraz chętniej. Jakiś czas temu zaczęło dotyczyć nie tylko zakochanych par, ale też przyjaciół oraz członków rodziny. Tego dnia Czternastego lutego ludzie próbują wyrazić swoją miłość. Zakochani szczególnie robią wszystko, by zrobić ten dzień niezapomnianym. Nieraz brakuje im jednak pomysłu. A walentynki lada chwila…

Read more ›

Categories

Czy sieć to dobre miejsce do znalezienia miłości?

Czy randki przez internet to dobra idea? Myśli nad tym każdy, kto chciałby spróbować wyszukania bratniej duszy w ten sposób. Odpowiedź jest jasna – tak! Naturalnie, w internecie funkcjonuje wiele podrzędnych serwisów randkowych, które w ogóle nie sprawdzają ludzi umieszczających anonse i które nie dają żadnej pewności na to, że umieszczone tam dane są prawdą.

Read more ›

Categories

Jak znaleźć drugą połówkę daleko od ojczyzny

Poszukiwanie drugiej połówki zasadniczo nie jest łatwym zadaniem. Wiąże się niejednokrotnie z długotrwałym oczekiwaniem i wieloma rozczarowaniami. Przede wszystkim wielu ludzi twierdzi, że uczucia nie należy poszukiwać na siłę, a więc że trzeba na nią czekać, a sama przyjdzie. Wielu ludzi jednak nie podziela tego poglądu i próbuje na własną rękę wpłynąć na swoje życie w tym aspekcie.

Read more ›

Categories

Druga połówka dla Polonii w Wielkiej Brytanii

Przyczyn, dla których sporo osób każdego roku emigruje za granicę jest naprawdę mnóstwo. Jeżeli zastanawiasz się, jakie są popularne przyczyny, dla których ludzie emigrują za granicę, na pewno bardzo się zdziwisz. Otóż okazuje się, że przyczyną, dla której ludzie wyjeżdżają za granicę, jest… miłość.

Read more ›

Categories