Categories

Archive

Jak znaleźć drugą połówkę daleko od ojczyzny

Szukanie drugiej połówki ogólnie nie jest łatwym zadaniem. Wiąże się nierzadko z długotrwałym oczekiwaniem i dużą liczbą rozczarowań. Co ważne, wielu ludzi jest zdania, że uczucia nie należy szukać na siłę, a więc że należy na nią czekać, a sama przyjdzie. Wiele osób jednak nie podziela tego zdania i próbuje samodzielnie zadziałać na swoje życie w tym aspekcie.

Read more ›

Druga połówka dla Polonii w Wielkiej Brytanii

Przyczyn, dla których sporo osób co roku emigruje za granicę jest naprawdę dużo. Jeżeli zastanawiasz się, jakie są najczęstsze przyczyny, dla których ludzie wyjeżdżają za granicę, na pewno bardzo się zdziwisz. Otóż okazuje się, że przyczyną, dla której ludzie emigrują za granicę, jest… miłość.

Read more ›

Nie masz pomysłu na walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeżeli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym prezentem.

Walentynki to bardzo miłe święto. U nas obchodzone jest ono coraz powszechniej. Od jakiegoś czasu zaczęło obejmować nie tylko zakochanych, ale również dobrych znajomych oraz najbliższych. Tego dnia Czternastego lutego ludzie próbują wyrazić swoją miłość. Zakochani szczególnie próbują uczynić ten dzień niezapomnianym. Nieraz brakuje im jednak pomysłu. A walentynki lada chwila…

Read more ›

Czy sieć to dobre miejsce do znalezienia miłości?

Czy randki przez internet to dobra idea? Myśli nad tym każdy, kto chciałby spróbować wyszukania bratniej duszy w ten sposób. Odpowiedź jest jasna – tak! Naturalnie, w internecie funkcjonuje wiele podrzędnych serwisów randkowych, które w ogóle nie sprawdzają ludzi umieszczających anonse i które nie dają żadnej pewności na to, że umieszczone tam dane są prawdą.

Read more ›

Czym jest miłość na odległość i czy jest właściwie realna? Jak można ją zdefiniować? Czy ma szansę na realizację?

Niezwykle zasadne pytanie, czy uczucie na odległość jest możliwe? Można stwierdzić, że generalnie nie, bo prawdziwa miłość polega na stałym przebywaniu ze sobą. Jaki mamy więc związek, gdy widzimy się nie tak często, jak tego chcemy, ale kiedy jest to możliwe, czy podczas przerwy świątecznej, urlopu w pracy czy wypoczynku? Można więc powiedzieć, że tego typu miłość nie ma sensu, ale bardziej właściwą odpowiedzią będzie stwierdzenie, że to zależy.

Read more ›