Można by sądzić, że gry strategiczne online najlepsze lata mają już za sobą

Wiele ich odmian wskazuje, że świat Facebooka, social media i obrazkowych remiksów nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Zagramy w to co tylko preferujemy – od strategicznych przez RPG do managerów sportowych. Jeśli chodzi o gry – manager, pierwszym skojarzeniem będą rzecz jasna soccerowe wersje Football Managera. Od początku rozwijasz tutaj własną sieciową drużynę, budujesz nowy stadion, dokonujesz transferów itd.

Jesteś szefem i trenerem w jednym. Inaczej jest w grach akcji, tutaj interfejs pozornie wydaje się taki sam. Tymczasem fabuły gier, takich jak Mechrage, toczą się w przyszłości – link do ciekawej strony. Sam opis, że jest to gra z robotami konkretnie sygnalizuje wymiar czasowy. Jeśli już roboty to wiadomo, że chodzi o skojarzenie wojenne.

Naprawdę spodobał Ci się nasz wpis? Bardzo nas to raduje. W takim razie zachęcamy do kolejnych newsów – po prostu najedź na link do źródła.

W sieciowej grze nie zamierzamy ich rozwijać i żyć z nimi, na wzór popularnych i rodzinnych Sims`ów. Gra w Mechrage rozpoczyna się w niewielkiej osadzie, zaczynamy grę najsłabszym dostępnym żelastwem na chodzie.

Rzecz jasna, w miarę postępu i zwycięskich poczynań odblokowujemy kolejne roboty i areny. Główną przestrzenią rozwoju gry jest przestrzeń wojskowa. Od batalistycznych poczynań – jako generał-maszyna musimy to robić – zależy sukces na polu walki i poziomie gry. Dodajmy na marginesie że na wojnach się nie kończy. Najlepszy przywódca polegnie bez sprzętu i surowców i koniecznych do sukcesu sojuszy. Przy budowaniu swojej potęgi pod uwagę należy brać każdy z tych czynników.

gra

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszłość, roboty i batalie nie zaspokoją waszych potrzeb? Jeżeli marzy ci się walka, ale w innym zakresie warto spróbować zagrać w Wawawars – . Fabuła gry osadzona została w… Warszawie. O co idzie walka? Sprawa jest jeszcze ciekawsza – rdzenni Warszawiacy walczą z przyjezdnymi. Na początku gry musimy wybrać jedną z opcji „warszawskiego ludu”. Podobnie jak w każdej zręcznościowej strategii zaczynamy grać bez żadnych umiejętności z niewielką kasą, w ślepym zaułku planszy. Celem gry jest kontrola nad miastem wybranej grupy – Warszawiakami lub przyjezdnymi. To specyficzna lekcja życia w stolicy, gdzie nie ma miejsca na sentymenty. Obie grupy rozpychają się łokciami, by panować w mieście. Jak więc widać gry z „walką” online przybierać mogą różne scenariusze.

Comments are closed.