Categories

Archive

Jakie kwestie przemyśleć musimy dobrze, planując urlop w Polsce? Co wpływa na to czy wakacje będą udane?

Ustalanie urlopowych planów to konieczność przygotowania sporej ilości rzeczy. Z tego względu przygotujmy wszystko odpowiednio, aby nie było niemiłych niespodzianek. O jakie rzeczy zadbać, by czas urlopu spędzić dokładnie tak jak chcemy oraz by zrelaksować się dobrze?
Pierwszą rzeczą jest termin.

Read more ›

Categories

Poszukujemy dobrego miejsca noclegowego

Jeżeli wiemy już, jakiego rodzaju pokój czy pobyt jest przez nas oczekiwany, dobrze jest wiedzieć, jak odszukać dobry hotel, ażeby pobyt w nim był rozkoszą a nie udręką. Ileż to razy było tak, iż skuszeni interesującą ceną i w miarę dobrą pozycją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca zaś po dotarciu nasze oczekiwania (i zdjęcia pokoi na stronie internetowej) silnie rozmijały się z rzeczywistością?

Read more ›

Categories

Noclegi w Brzezinie

Brzeziny są małym miastem, znanym w największym stopniu z Pałacu. Przyjeżdżał tam przyszły Ojciec Święty Jan Paweł II. Znajduje się tam więc wiele obiektów, związanych z jego życiem. Karol Wojtyła pochodził z Wadowic. W Wadowicach jest między innymi dom rodzinny przyszłego papieża, gdzie urządzono muzeum, gromadzące przedmioty z nim związane. Zbiory tego obiektu są różnorodne. Powstał także pomnik na cześć papieża, a w trakcie budowy jest obecnie nowoczesna wystawa na ten sam temat.

Read more ›

Categories

Organizacja wczasów

Zorganizowanie niezapomnianych, pełnych wrażeń wakacji jest niezwykle nieproste a jednakowoż skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny relaks są lipiec oraz sierpień. Choć, jeżeli udajemy się poza granicę naszego kraju do ciepłych państw to takimi najbardziej odpowiednimi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj albo wrzesień. W krajach zagranicznych bardzo znana jest organizacja wakacji samemu. Wówczas to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy wyjechać.

Read more ›

Categories