Categories

Archive

Czy wypełnialiśmy już pit 37?

Im więcej będziemy wiedzieć na temat pitów, tym mniejsza będzie obawa na to, że coś nas zaskoczy. Dlatego właśnie musimy się postarać o to, aby dysponować choć minimalną informacją na ten temat, zwłaszcza że w rozwiązaniu reszty problemów mogą nam pomóc odpowiednio do tego przygotowane programy.
Czy już mieliśmy sposobność wypełniać pit 37?
Należy wiedzieć, który pit okazuje się być przeważnie wypisywany i czy my także powinniśmy go uzupełniać.

Read more ›

Categories

Parę informacji na temat programów telewizyjnych, z których można na co dzień korzystać.

Telewizor jest urządzeniem, które obecne jest w chyba każdym domu czy mieszkaniu. Część osób używa go w normalny sposób, wtedy gdy chcą coś ciekawego oglądnąć, z kolei inni nie wyobrażają sobie bez tego sprzętu życia. Zwłaszcza że aktualnie nie ma żadnych problemów, aby mieć dostęp do wielu kanałów krajowych i zagranicznych. Przy pomocy zwykłej anteny można takich programów obejrzeć kilkanaście, ich zaletą jest to, że są one całkowicie darmowe.

Read more ›

Categories

Trzeba przeglądać program tv – zobacz, co trzeba obejrzeć na weekend

Czy zaznaczymy co będzie puszczane w telewizji?

Jeżeli chcemy posiadać pewność, że będziemy podziwiać odpowiednie programy, które będą nas czegoś nauczały i równocześnie, będą nam dostarczać odpowiedniej rozrywki, to powinniśmy się wcześniej dowiadywać, co jest nam proponowane. W tym celu powinniśmy obejrzeć spis programów, tak by zaznaczyć co i na jakim kanale będzie leciało, oraz o jakiej porze, tak byśmy w odpowiedni sposób mogli planować własny czas.

Read more ›

Categories