Categories

Archive

Poznajmy różne regiony

Niesamowicie często jest tak, iż jeżeli zajedziemy w jedno miejsce i się tam nam spodoba, to potem też wypoczywamy w tym identycznym miejscu, lub ogólnie w tym identycznym rejonie. A przecież jest tak wiele interesujących miejsc, które tylko wyczekują na to, żeby je odnaleźć, żeby je zwiedzić oraz by się w nich zakochać, że bez wątpienia nie powinniśmy się zamykać jedynie w tym co znamy oraz lubimy.

Read more ›

Categories

Świetne opcje na wakacje

Jeśli marzymy o idealnych wakacjach, to na sto procent genialną opcją mogą okazać się góry. A kiedy nie należmy do wielkich zapaleńców sportowych i raczej szybko się męczymy, to powinniśmy postawić na góry, które nas nie przerażą. Tak, więc jeśli będziemy planować wakacje, to postawmy na wakacje w Bieszczadach. Bieszczady to niesamowicie fajne tereny, gdzie różnice wysokości nie są tak duże jak w Tatrach, więc na bank sobie poradzimy. A osoby bardziej zaprawione w bojach będą mogły wybrać dla siebie dłuższe trasy. To też wyzwanie.

Read more ›

Categories

Najlepiej odpoczywać na Podlasiu

Każda pora jest najlepsza, aby wyruszyć na Podlasie. Region ten uwodzi przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najlepszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest wszakże sezon letni, kiedy dostatek i powab rzek i jezior widoczna jest najbardziej. Wszystkiego co proponuje ten region nie da się zobaczyć w krótki weekend.

Read more ›

Categories