Categories

Archive

Czy powinniśmy wybrać się na Bali? Co najkorzystniej tam zobaczyć? Dla jakiego rodzaju osób będzie to najlepsza wyspa?

Ciągle tylko praca i praca. Być może korzystnie zrobić sobie chwilę wolnego i wykorzystać zaległy urlop w te szare, chłodne, zimowe dni? Właściwie nie samą pracą człowiek żyje, a przecież jeżeli naładujemy swoje baterie słońcem i szczyptą lenistwa, to będziemy mogli pracować bardziej efektywnie. Dobrze się zastanowić nad popularnym, egzotycznym, ale wciąż bardzo interesującym kierunkiem na wyjazd. Chodzi oczywiście o Bali. O tym miejscu słyszał właściwie każdy. Najczęściej kojarzy się z ono z beztroskim plażowaniem. Jednak wyspa może zaoferować o wiele więcej.

Read more ›

Categories
Tags

Gdy planujemy podróż za 5 dwunasta

Układanie planów urlopowych już prawie za nami, zwierzchnik już przydzielił odpowiednie dni każdemu podwładnemu. Zostały uwzględnione nasze wskazówki w kwestii terminów, lub też nie – w zależności od możliwości, bądź nastroju przełożonego. Można w takim razie zacząć układać letni relaks (o ile nie uczyniliśmy tego z początkiem roku).

Read more ›

Categories

Kilka informacji na temat najbardziej słonecznej wyspy z Grecji Rodos, plusy wypoczynku w tym uroczym miejscu.

Bałtyk ma swój niezwykły urok, lecz również jeden ogromny minus. Pogoda nad nim bywa nieprzewidywalna, można w okresie urlopu trafić na wysokie upały, lecz można również cały tydzień przesiedzieć pod parasolem. Zupełnie inaczej będzie w krajach leżących nad Morzem Śródziemnym, tam w zasadzie na okrągło świeci słońce, a pogoda z deszczem zdarza się naprawdę sporadycznie.

Read more ›

Gdzie wyruszyć na wczasy?

Jamajka to kolorowa, roztańczona wysepka słońca, muzyki reggae jak też piaszczystych wybrzeży. Zachwycają panoramy oraz różna od naszej kultura. Gościnni Jamajczycy urzekają rozradowaniem i przyjacielskim pozdrowieniem „Welcome to Jamaica”. Niezwykle gościnni oraz otwarci Jamajczycy urzekają przyjezdnych beztroskim żywotem, panoramy oraz przyroda zapierają dech w piersi, z kolei problemy zachodniego świata wydają się mieć w tym miejscu zupełnie inny, mało znaczący wymiar.

Read more ›

Categories