Categories

Archive

Jak zabrać się na weekend na Dolnym śląsku i jak spędzić sympatycznie weekend w górach, co warto zobaczyć i zwiedzić by cieszyć się cudownymi widokami?

Nadzwyczajne zamki oraz budynki, zagadkowe jaskinie lub tajemnicze lochy, zaskakujące podziemia lub sztolnie, jak również pozostawione i wyludnione miasteczka oraz zdziczałe i nieznające śladu człowieka góry.
To wszystko można obejrzeć spędzając weekend na Dolnym Śląsku.

Read more ›

Categories

Wschód zaprasza

Wschodnie obszary naszego kontynentu są jeszcze słabiutko eksplorowane przez rodaków. Masy rodaków latem udaje się na chorwackie i marokańskie plaże, jedynie drobna garstka zwolenników wschodnich cywilizacji decyduje się na wycieczkę do Rosji i innych okolicznych państw. To wielki błąd.

Read more ›

Categories

Nie bójmy się podróżować do egzotycznych miejsc – dalekie wycieczki są bardzo ciekawe

Zazwyczaj dzieje się tak, iż nasze podróże ograniczają się przeważnie do naszego kraju, nawet kiedy zdecydujemy się pojechać gdzieś za granicę, to mimo wszystko są to kraje, które dobrze poznaliśmy przynajmniej z telewizji, które są całkiem niedaleko nas oraz które jednocześnie ukazują się tak samo, jeżeli nie cudowniej rozwiniętą cywilizacją. Prawda jednak jest taka, że kraje, które są położone w wielkim przesunięciu od nas też mają możliwość nam dużo zaproponować, a co się z tym łączy wyjazdy do nich mają możliwość się okazać świetną przygodą.

Read more ›

Categories