Categories

Archive

Wschód zaprasza

Wschodnie rejony naszego kontynentu są dalej mało poznane przez rodaków. Masy rodaków latem jedzie na egipskie i tureckie plaże, tylko mała garstka zwolenników wschodnich cywilizacji wybiera podróż do Rosji i innych ościennych państw. To wielki błąd.

Read more ›

Categories

Nie bójmy się podróżować do egzotycznych miejsc – dalekie wycieczki są bardzo ciekawe

Zazwyczaj dzieje się tak, iż nasze podróże ograniczają się przeważnie do naszego kraju, nawet kiedy zdecydujemy się pojechać gdzieś za granicę, to mimo wszystko są to kraje, które dobrze poznaliśmy przynajmniej z telewizji, które są całkiem niedaleko nas oraz które jednocześnie ukazują się tak samo, jeżeli nie cudowniej rozwiniętą cywilizacją. Prawda jednak jest taka, że kraje, które są położone w wielkim przesunięciu od nas też mają możliwość nam dużo zaproponować, a co się z tym łączy wyjazdy do nich mają możliwość się okazać świetną przygodą.

Read more ›

Categories

Jak zabrać się na weekend na Dolnym śląsku i jak spędzić sympatycznie weekend w górach, co warto zobaczyć i zwiedzić by cieszyć się cudownymi widokami?

Nadzwyczajne zamki oraz budowle, zagadkowe jaskinie lub tajemne lochy, zadziwiające podziemia oraz sztolnie, jak również opuszczone i wyludnione miasta oraz zdziczałe i nieznające śladu człowieka góry.
To wszystko można obejrzeć spędzając weekend na Dolnym Śląsku.

Read more ›

Categories

Wschodnie rejony naszego kontynentu są jeszcze marnie eksplorowane

Wschodnie rejony naszego kontynentu są dalej marnie zwiedzane przez mieszkańców Polski. Miliony naszych turystów latem udaje się na egipskie i tunezyjskie plaże, wyłącznie niewielka garstka wielbicieli wschodnich cywilizacji decyduje się na podróż do Rosji i innych ościennych państw. To olbrzymi błąd.

Read more ›

Categories