Categories

Archive

Co zaplanować na weekend, czyli atrakcje turystyczne na północy Polski i hotele w Poznaniu

Planując urlop zwykle zaczynamy przygotowania odnajważniejszego wyboru – góry czy morze. Zarówno pierwsza jak i druga opcja ciągnie za sobą mnóstwo korzystnych konsekwencji. Urlop w górach pozwoli odnaleźć wewnętrzną harmonię przez towarzystwo dzikiej, nieopanowanej wciąż przez człowieka przyrody, a wyprawy licznymi szlakami turystycznymi wpłyną pozytywnie na całościową sprawność fizyczną turystów.

Read more ›

Categories

Przytulne pensjonaty na Podlasiu zapraszają turystów

Podlasie jest zasobne w ciekawostki turystyczne. Znajdzie tu coś dla siebie przyrodnik amator i kajakarz sportowiec. W regionie roi się od pamiątek historii, kultury i sztuki architektonicznej. O przelicznych atutach środowiska naturalnego można by snuć opowieści przez długi czas. Warto więc znaleźć czas na tą część Polski. Na początek jednak trzeba wyszukać w miejscu , gdzie zmierzamy się zatrzymać, pensjonaty na Podlasiu, aby mieć możliwość zatrzymać się tam na dłużej.

Read more ›

Categories

Mazury – najlepsze miejsce na urlop

Obecnie posiadamy bardzo dużo opcji wakacyjnych. Za sprawą tanich linii lotniczych możemy przyjemnie spędzić czas w którejś z europejskich metropolii lub kurortów morskich. Mocniej ambitni turyści mogą wybrać się lotem długodystansowym do Ameryki lub na daleki Wschód. Wielu Polaków natomiast wciąż wybiera polskie morze. Jednak to właśnie Pojezierze Mazurskie ma grono zadeklarowanych fanów, którzy z roku na rok odwiedzają je znowu. W czym tkwi jego magia? Czy w miejscowości Mrągowo noclegi są w wysokim standardzie?

Read more ›

Categories

Domki jako idealny plan na urlopowy wypad

Każdego roku niemało rodzin ma dylemat gdzie wyjechać z dziećmi na wakacje, żeby nie doznać rozczarowania, a wczasy były wspominane z uśmiechem przez cały rok. Dobór pozycji na podróżowanie z maluchami jest przebogaty. Jedni wolą kameralne piaszczyste plaże, inni interesujące muzea, w których nie ścigają za dotykanie okazów, a jeszcze inni gwarne akwaparki.

Read more ›

Categories