Categories

Archive

Plecak: niezbędne wyposażenie każdego turysty , który uda się na górski szlak

Wśród przeznaczonych do górskich wędrówek akcesoriów plecak jest jednym naprawdę ważnych. Wędrówki po górskich szlakach to z całą pewnością obowiązek posiadania nie tylko plecaka, ale w przeważającej liczbie przypadków również rozmaitych akcesoriów, które są potrzebne przy biwaku na górskim szlaku. Jakie akcesoria są nam niezbędne poza plecakiem? W jaki sposób wybierać plecak? Read more ›

Categories

Jak wybrać porządny namiot?

Najlepsze namioty turystyczne sprawdzające się w czasie pobytu w górach
namioty turystyczne
Autor: Jan Tik
Źródło: http://www.flickr.com/photos/jantik/308709862/
namioty turystyczne
Autor: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia
Dłuższy pobyt w górach musi zostać bardzo dobrze zaplanowany. Jeżeli będzie połączony z noclegiem, to bardzo ważnym sprzętem turystycznym staną się namioty turystyczne.

Read more ›

Categories

Na górskich trasach

Zbliżają się ciepłe dni, a zatem doskonała pora, by urwać się z roboty i skoczyć na kilkudniowy urlop. Dni świąteczne w maju w tym roku zapowiadają się pogodnie, warto więc już dziś zaplanować sobie wolne. Niestety, na kilkadziesiąt dni przed majem raczej niełatwo odnaleźć dostępne noclegi. Ale istnieje rozwiązanie sytuacji – dlaczego by nie udać się pod namiot? Lub na włóczęgę po szczytach górskich, z odpoczynkami w schroniskach? Jeśli podoba się ci taka opcja, powinieneś teraz udać się do specjalistycznego sklepu, żeby zakupić odpowiednie akcesoria turystyczne.

Read more ›

Categories

Namiot poprawi praktyczność ogrodu|Namiot ogrodowy – niezastąpiony na działce

Sad czy nawet niewielki domowy ogródek wzbudza odmienne skojarzenia. Jedni uważają, że to miejsce, w którym powinno się hodować warzywa i owoce. W ten sposób da się produkować prowiant na własny użytek lub nawet na sprzedaż. Są też jednak ludzie, którzy uważają, że działa to w pierwszej kolejności przestrzeń relaksu. Nie ma znaczenia jednak który pogląd jest Ci bliższy, tak czy inaczej namiot ogrodowy okaże się dla Ciebie niezwykle przydatny. Dlaczego?

Read more ›

Categories

Jeśli chcemy wyruszyć na biwak powinniśmy kupić odpowiedni namiot

W sklepach są różne namioty turystyczne wiedzieć, czego chcemy, gdzie wyruszamy, by sprzedawca mógł nam podpowiedzieć, który model będzie najlepszy. Istotne jest w ile osób będziemy biwakować i to do jakiego miejsca się wybieramy. Miejsce jest ważne, dlaczego? Otóż wśród turystycznych namiotów znajdziemy takie, które będą idealnie pasowały na tereny koło plaży i takie, które będą lepsze do biwakowania w lesie. Poza tym w sklepach możemy kupić też świetne namioty, które można rozstawić za domem w ogrodzie, żeby dzieci miały frajdę z wakacji.

Read more ›

Categories