Categories

Archive

W jaki sposób organizatorzy ogólnokrajowych zlotów harcerskich, jak również sami uczestnicy przygotowują się do rokrocznych imprez

Harcerstwo gromadzi ludzi żadnych przygód, choć równocześnie warto pamiętać, że w końcu druh to nie żaden balangowicz, ale przede wszystkim osoba odznaczająca się szczególną wrażliwością, uczciwością, odpowiedzialnością i męstwem. Harcerza, podobnie jak żołnierza albo policjanta, obowiązuje szczególny etos, który wyraża się chociażby poprzez to, że takie osoby zakładają uniform. Tak czy owak, dzisiaj harcerstwo jest kojarzone w głównej mierze ze wspólnym śpiewaniem piosenek przy ognisku i oczywiście spotkaniami w szerokim gronie, czyli zlotami.

Read more ›

Categories

Sklep, gdzie dobrze pójść

Kiedy ruszamy w jakąkolwiek podróż i ma być to typowy turystyczny wypad, to należy kupić potrzebne rzeczy. A można wyszukać je w sklepach turystycznych. Każdy turysta powinien wiedzieć, co może okazać się niezbędne w jego wyjeździe, ale musi też wiedzieć, że czasem wskazówka od osoby pracującej w sklepie turystycznym może być dobra.

Read more ›

Categories

Jak wybrać porządny namiot?

Najlepsze namioty turystyczne sprawdzające się w czasie pobytu w górach
namioty turystyczne
Autor: Jan Tik
Źródło: http://www.flickr.com/photos/jantik/308709862/
namioty turystyczne
Autor: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia
Dłuższy pobyt w górach musi zostać bardzo dobrze zaplanowany. Jeżeli będzie połączony z noclegiem, to bardzo ważnym sprzętem turystycznym staną się namioty turystyczne.

Read more ›

Categories

Czas wolny nad polskim morzem jest interesującym przeżyciem

Jak zawsze należy dokonać wyboru gdzie spędzić czas wolny. Ciekawą ideą jest zaplanowanie urlopu na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.
Olsztyn
Autor: Jolanta Okuniewska
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli oczekujesz dużych, piaszczystych plaż z licznymi bursztynami,połączenia rzek i morza; terenu do uprawiania wakacyjnych sportów wodnych tj. żeglarstwo czy łowienia ryb idealnym rejonem jest gmina Stegna.

Read more ›

Categories
Tags

Sklep turystyczny- punkt warty odwiedzenia w czasie planowania wyjazdu w góry, pod namioty, jaki i na kamping.

Decydując się na wakacje bez wątpienia należy zadbać o wszelkie akcesoria, jakie są przydatne w czasie podróży i odpoczynku. Każdy turysta, któremu zależy na komforcie musi mieć na uwadze, że może je zapewnić wyłącznie profesjonalne wyposażenie, dzięki któremu możemy mieć pewność, że żadna błahostka nie utrudni nam całego wyjazdu.

Read more ›

Categories