Categories

Archive

Czas wolny nad polskim morzem jest interesującym przeżyciem

Jak co roku powinniśmy dokonać wyboru gdzie przeżyć urlop. Ciekawą ideą jest spędzenie urlopu na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.
Olsztyn
Autor: Jolanta Okuniewska
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli szukasz szerokich, piaszczystych plaż pełnych bursztynów,bliskości cieków wodnych i morza; miejsc do uprawiania wakacyjnych sportów wodnych tj. kajakarstwo czy wędkarstwa idealnym rejonem jest gmina Stegna.

Read more ›

Categories
Tags

Już w tym momencie odwiedź sklep turystyczny oraz kup ubrania z kolekcji Summit Series, a na pewno będziesz zadowolony!

Aktualniemnóstwo ludzi zaczyna się interesować zdrowym stylem życia, a co za tym idzie rozpoczynają oni praktykować sport. Jest to dobra wiadomość, gdyż da się ujrzeć, iż w ostatnich latach nasze społeczeństwo zaczęło wieść siedzący tryb życia.

Read more ›

Categories

Wczasy pełen wrażeń

Wielu z nas przedstawia sobie doskonały urlop jedynie nad tropikalnym morzem. Opalanie się na pięknej plaży od dawna jest synonimem udanego urlopu. Kochamy urlop w luksusowych pensjonatach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszelkie wygody. Możemy skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w nowoczesnych gabinetach SPA.

Read more ›

Categories

Wakacyjne wyposażenie na górskie wycieczki

O ile planujesz aktywne wakacje pełne wędrówek i doświadczeń, musisz bezdyskusyjnie przed urlopem odwiedzić dobry sklep górski. Co w takim przybytku warto zakupić? Po pierwsze, mocne obuwie – to fundament górskich wycieczek. Bez właściwego obuwia nie powinieneś w ogóle wychodzić na niełatwy teren.

Read more ›

Categories