Categories

Archive

Nie wiesz gdzie wybrać się na wakacje? A może wybierzesz góry?

Najbardziej powszechną formą spędzania wakacji jest z pewnością wylegiwanie się nad wodą. Co niektórzy do tego dokładają jeszcze zwiedzanie zabytków, jeżeli wybiorą się do którejś z ogromnych europejskich metropolii, usytuowanych nad morzem. Lecz nie każdemu służy ta wielka spiekota i podziwianie ruin, o których przeważnie mało wiemy. Dlatego jeżeli jeszcze nie wiesz, jak zaaranżować własny urlop, a jesteś personą dość aktywną, może wybierzesz góry?

Read more ›

Categories

Czas wolny nad polskim morzem jest interesującym przeżyciem

Jak zawsze należy dokonać wyboru gdzie spędzić wakacje. Ciekawą ideą jest zaplanowanie lata na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.
Olsztyn
Autor: Jolanta Okuniewska
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli szukasz szerokich, piaszczystych plaż pełnych bursztynów,bliskości rzek i morza; miejsc do uprawiania letnich sportów wodnych tj. żeglarstwo czy łowienia ryb idealnym obszarem jest gmina Stegna.

Read more ›

Categories
Tags

Sprzęt turystyczny – dlaczego nie warto na nim oszczędzać? Parę słów o tym, jak zdecydować się na buty, plecak oraz namiot

Planujesz dalszą podróż? Biwak? Wypad w góry? Wobec tego nieodwołalnie musisz zaopatrzyć się w pewny sprzęt. Obuwie, namiot, plecak – bez tego ani rusz. I nie mogą to być byle jakie przedmioty. Nie chcesz przecież chyba, aby któraś z niniejszych rzeczy raptem rozpadła Ci się na pustkowiu, kiedy do najbliżej zlokalizowanego sklepu lub na pobliski przystanek będziesz miał chociaż parę kilometrów, a pogoda niespodziewanie będzie się pogarszać?

Read more ›

Categories

Porady, o czym pamiętać, wybierając się na biwak.

Planując podróż na łono natury, na przykład na obóz, pod namioty czy na biwak, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach i również zrobić drobne, ale niezbędne zakupy. Wskazane jest udać się do profesjonalnego sklepu, w którym to nabędziemy wszystkie niezbędne przedmioty. Można w nim też poprosić o rzeczową pomoc sprzedawcy, który z pewnością doradzi nam, co będzie nam bardzo potrzebne, a bez czego wszelako możemy się obejść. Taki sklep turystyczny występuje w niejednym większym mieście, jednak jeżeli nie mamy do niego możliwości skorzystania w punkcie sprzedaży, to bez problemu tego typu sklepy odnajdziemy w sieci.

Read more ›

Categories

Już w tym momencie odwiedź sklep turystyczny oraz kup ubrania z kolekcji Summit Series, a na pewno będziesz zadowolony!

Na obecną chwilęzdecydowanie więcej ludzi zaczyna się ciekawić zdrowym stylem życia, a co za tym idzie zaczynają oni praktykować sport. Jest to wyśmienita nowina, ponieważ da się zobaczyć, iż ostatnimi czasy nasze społeczeństwo rozpoczęło prowadzić siedzący tryb życia.

Read more ›

Categories