Categories

Archive

Niezbędnik każdego piechura – w którym miejscu najlepiej robić zakupy?

Większość z nas ma odmienny sposób na spędzanie wolnego czasu. Wiele osób wybiera oglądanie telewizji czy przeglądanie portali społecznościowych. Inni chodzą na uroczystości towarzyskie i do teatru. Jeszcze inni uprawiają sporty, uczęszczają na siłownie czy basem. Jest tez dość spora pula osób, które każdą swoją wolną godzinę spędzają na trasie. Zakładają plecak na plecy, łapią okazję i ruszają na spotkanie z przyrodą.

Read more ›

Categories

Witaj przygodo!

Ahoj przygodo! Nadchodzi lato, a razem z nim czas urlopowych wyjazdów. Nie wszystkim odpowiada spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla takich ludzi doskonałą alternatywą jest na przykład wybranie się pod namiot nad rzekę, albo w odległy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, po prostu przed siebie. Gdy mamy ochotę na to by urlop spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy taką przygodę.

Read more ›

Categories

Porady, o czym pamiętać, wybierając się na biwak.

Planując wyprawę na łono natury, przykładowo na obóz, pod namioty czy na kemping, należy pamiętać o paru ważnych rzeczach i również zrobić małe, ale konieczne zakupy. Wskazane jest udać się do specjalistycznego sklepu, w którym to zakupimy wszystkie potrzebne przedmioty. Można w nim też liczyć na fachową poradę sprzedającego, który z pewnością poradzi nam, co będzie nam najbardziej potrzebne, a bez czego mimo wszystko można się obejść. Taki sklep turystyczny znajduje się w niejednym większym mieście, natomiast jeżeli nie mamy do niego dostępu w punkcie sprzedaży, to bez trudu tego rodzaju sklepy wyszukamy w sieci.

Read more ›

Categories

Nie wiesz gdzie wybrać się na wakacje? A może wybierzesz góry?

Najmocniej popularną formą korzystania z wakacji jest zapewne wygrzewanie się nad wodą. Co niektórzy do tego dodają jeszcze eksploatację zabytków, jeśli wybiorą się do którejś z ogromnych europejskich metropolii, usytuowanych nad morzem. Jednak nie każdemu służy ta wielka spiekota i zwiedzanie ruin, o których przeważnie niewiele wiemy. Dlatego jeśli jeszcze nie wiesz, jak zaaranżować swój urlop, a jesteś personą raczej ruchliwą, może postawisz na góry?

Read more ›

Categories