Categories

Archive

Wczasy pełen wrażeń

Wielu z nas przedstawia sobie doskonały wypoczynek jedynie nad egzotycznym morzem. Opalanie się na gorącej plaży od dawna jest synonimem udanego urlopu. Kochamy urlop w luksusowych ośrodkach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w najlepszych gabinetach SPA.

Read more ›

Categories

Namiot poprawi praktyczność ogrodu|Namiot ogrodowy – niezastąpiony na działce

[TAG=Ogród] czy nawet niewielki domowy ogródek budzi różne skojarzenia. Jedni są zdania, że to przestrzeń, w której powinno się sadzić warzywa i owoce. W ten sposób da się wytwarzać jedzenie na własny użytek lub nawet na sprzedaż. Inni są zdania, że ogród to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Nie ma znaczenia jednak który pogląd jest Ci bliższy, tak czy inaczej namiot ogrodowy może być dla Ciebie niezwykle przydatny. Dlaczego?

Read more ›

Categories

W jaki sposób organizatorzy ogólnokrajowych zlotów harcerskich, jak również sami uczestnicy przygotowują się do rokrocznych imprez

Harcerstwo przyciąga ludzi z pasją, chociaż równocześnie warto pamiętać, że w końcu zastępowy to nie żaden zabawowicz, lecz nade wszystko osoba wyróżniająca się szczególną wrażliwością, uczciwością, honorowością i odwagą. Harcerza, podobnie jak żołnierza bądź funkcjonariusza drogówki, obowiązuje nadzwyczajny etos, który ujawnia się choćby poprzez fakt, że takie osoby wkładają mundur. Bądź co bądź, obecnie harcerstwo jest kojarzone w zasadzie ze wspólnym nuceniem piosenek przy ognisku i rzecz jasna zebraniami w szerokim gronie, czyli zlotami.

Read more ›

Categories

Easy Camp – turystyka dla każdego

Zaawansowane tempo życia i postęp spowodowały,że wielu z nas uznaje osiągnięcia i wytwory człowieka za kwestie naturalne, które są niejako czymś niezwykle oczywistym, skoro obcujemy z nimi od odkąd sięgamy pamięcią. Niczym nieutrudniony dostęp do czystej wody jest rzeczą tak powszechną, iż został uznany za jedno z podstawowych praw ludzi, przysługujących wszystkim mieszkańcom planety. Read more ›

Categories

Wakacyjne wyposażenie na górskie wycieczki

Jeśli obmyślasz aktywne lato pełne włóczęg i emocji, musisz bezdyskusyjnie przed urlopem odwiedzić dobrze zaopatrzony sklep górski. Co w takim przybytku należy nabyć? Na pierwszym miejscu mocne buty – to podstawa górskich wycieczek. Bez dobrego obuwia nie można w ogóle wychodzić na ciężki teren.

Read more ›

Categories