Categories

Archive

Jak nie do Turcji, to gdzie? Jak globalny terroryzm zmienił trasy pokonywane przez polskich urlopowiczów

Zagraniczne eskapady od lat nęciły polskich i europejskich urlopowiczów – bądź co bądź u nas aura jest kapryśna, a koszty zakwaterowania czy wyżywienia dość wysokie. Dodatkowo najprawdopodobniej każdy pragnie zobaczyć malownicze pejzaże i choćby raz w życiu pomieszkać bliżej Zwrotnika Koziorożca. Niesłabnącą popularnością wciąż cieszą się śródziemnomorskie państwa, choć ostatnimi czasy rząd odradza podróże w te regiony, a dokładniej do Egiptu lub Maroka, z uwagi na zagrożenie terrorystyczne. Rzecz jasna nie każdy urlopowicz jest panikarzem, lecz cóż szkodzi wziąć pod uwagę inne cele podróży.

Read more ›

Categories

Rodzinny udany wyjazd na wakacje. Sprawdzone rady

Jeśli chcemy wybrać się dużą grupą na wspólny wypad, trzeba to zaplanować daleko naprzód. Wszystko zależy od tego, dokąd chcemy się wybrać i kogo chcemy ze sobą brać. Jeżeli jednak każdy szczegół sobie dobrze zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to potem czeka nas już tylko czysta przyjemność.

Read more ›

Categories

W jakim miejscu spędzić ostatni dzień roku – czyli: Pojechać w góry? Czy nie wyjechać w góry? To jest zasadnicze pytanie!

chciałabyś w niesamowity sposób spędzić sylwestra, jednakże nie wiecie w jakim miejscu? Pomyśl nad alternatywą spędzenia tego czasu w góreczkach!
W obecnych czasach niewiarygodnie znana alternatywą spędzania przełomu roku został przyjazd w góry.

Read more ›

Categories