Categories

Archive

Jak nie do Turcji, to gdzie? Jak globalny terroryzm zmienił trasy pokonywane przez polskich urlopowiczów

Zamorskie eskapady od zawsze nęciły polskich i europejskich turystów – tak czy owak w naszym kraju aura jest nieprzewidywalna, a koszty noclegu oraz wyżywienia dość duże. Dodatkowo najprawdopodobniej każdy pragnie zobaczyć piękne widoki i co najmniej raz w życiu pomieszkać bliżej Zwrotnika Koziorożca. Ogromną popularnością wciąż cieszą się śródziemnomorskie krainy, choć ostatnimi czasy ministerstwo odradza wyjazdy w te rejony, a dokładniej do Egiptu bądź Maroka, ze względu na zagrożenie terrorystyczne. Oczywiście nie każdy wczasowicz jest strachliwy, lecz cóż szkodzi przeanalizować inne cele podróży.

Read more ›

Categories

Rodzinny udany wyjazd na wakacje. Sprawdzone rady

Jeśli chcemy wybrać się większą grupą na wspólną wycieczkę, powinniśmy to zaplanować daleko naprzód. Wszystko zależy od tego, dokąd chcemy się wybrać i kogo chcemy ze sobą zabrać. Jeśli jednak każdy szczegół sobie dobrze rozplanujemy i wykonamy punkt po punkcie, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.

Read more ›

Categories

W jakim miejscu spędzić ostatni dzień roku – czyli: Pojechać w góry? Czy nie wyjechać w góry? To jest zasadnicze pytanie!

chciałabyś w niesamowity sposób spędzić sylwestra, jednakże nie wiecie w jakim miejscu? Pomyśl nad alternatywą spędzenia tego czasu w góreczkach!
W obecnych czasach niewiarygodnie znana alternatywą spędzania przełomu roku został przyjazd w góry.

Read more ›

Categories