Categories

Archive

Rodzinny udany wyjazd na wakacje. Sprawdzone rady

Jeśli chcemy wybrać się większą grupą na wspólną wycieczkę, powinniśmy to zaplanować daleko naprzód. Wszystko zależy od tego, dokąd chcemy się wybrać i kogo chcemy ze sobą zabrać. Jeśli jednak każdy szczegół sobie dobrze rozplanujemy i wykonamy punkt po punkcie, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.

Read more ›

Categories

Jak nie do Turcji, to gdzie? Jak globalny terroryzm zmienił trasy pokonywane przez polskich urlopowiczów

Zagraniczne podróże od lat kusiły polskich oraz europejskich turystów – bądź co bądź w Polsce pogoda jest nieprzewidywalna, a koszty zakwaterowania oraz wyżywienia dość wielkie. Poza tym bodajże każdy pragnie zobaczyć piękne krajobrazy i chociażby raz w życiu pomieszkać bliżej Równika. Ogromną popularnością wciąż cieszą się śródziemnomorskie państwa, choć w ostatnim czasie ministerstwo odradza podróże w te rejony, a ściślej do Egiptu bądź Maroka, z uwagi na zagrożenie terrorystyczne. Oczywiście nie każdy wczasowicz jest lękliwy, ale cóż szkodzi wziąć pod uwagę inne kierunki podróży.

Read more ›

Categories

W jakim miejscu spędzić ostatni dzień roku – czyli: Pojechać w góry? Czy nie wyjechać w góry? To jest zasadnicze pytanie!

chciałabyś w niesamowity sposób spędzić sylwestra, jednakże nie wiecie w jakim miejscu? Pomyśl nad alternatywą spędzenia tego czasu w góreczkach!
W obecnych czasach niewiarygodnie znana alternatywą spędzania przełomu roku został przyjazd w góry.

Read more ›

Categories