Świat gier wciąga, ale czy każdego?

Żyjemy w czasach, gdy do internetu dostęp mają w zasadzie wszyscy ludzie. Dzięki temu żyje się nam wszystkim o wiele łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Na pewno poza wykorzystywaniem sieci do opłacania rachunków, umawiania się na potkania bądź planowania podróży, skupiamy się w tym wypadku również i na tym, aby dostarczyła nam jakiejś dawki rozrywki.

Wiedźmin, gra komputerowa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Z tego też powodu coraz więcej z nas sięga po gry. No i świat gier wciąga, bo nie da się ukryć – z czym wielu się zgodzi – że kiedy raz spróbujemy, to nie można przestać grać. Tego typu forma rozrywki odpręża, wzmacnia koncentrację i sprawia, że przenosimy się w inny świat bez wychodzenia z domu. Skoro zatem na rynku pojawiły się takie nowinki jak angry birds stella pop, czy tak samo rozchwytywane call of duty: black ops iii, to czy mamy liczyć na to, że będą one już tylko powielaniem starych schematów czy czymś zupełnie nowym i zaskakującym?

Testerzy gier przyznają, że wiele jest takich produkcji, jakie nie wnoszą niczego nowego, poza grafiką. Prawda jest jednak taka, że ci najbardziej rozpoznawani producenci wiedzą, że aby gracz chciał spędzać wolny czas na grach, to muszą być one najzwyczajniej w świecie interesujące, dobre i pasować do wymagań większości prawdziwych miłośników gier. Jeżeli nie mamy czasu, aby samemu wypróbować wszystkie nowości, to wybierzmy z nich tylko te, które testerzy uznali za godne uwagi. Wówczas takie nowinki, jak angry birds stella pop, czy wspomniane call of duty: black ops iii nie przejdą nam koło nosa.

Każdy nasz odsyłacz (http://www.zafaworkwear.pl/) wiedzie tylko do cennych portali, na jakich możesz przeczytać o ważnych zdarzeniach. Nie wahaj się, ale kliknij w niego!

Nie ulega wątpliwości, że świat gier komputerowych to przestrzeń, w której możemy wiele odkryć, w której możemy się doskonale bawić i dzięki której możemy „odpłynąć” w zupełnie nieznany nam świat.

przykładowa gra na przeglądarkę

Autor: Lee Green
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli zatem i my sami chcielibyśmy spróbować, jak to jest, to kierujmy się przede wszystkim rankingami profesjonalnych testerów gier, którzy skrupulatnie je opisują sugerując nam tym samym, na co powinniśmy zważać wybierając daną grę. Jak najbardziej nie pożałujemy, jeżeli już teraz zweryfikujemy, co nowego w internecie piszczy i na co warto zwrócić uwagę. W ten sposób nic, co jest warte zagrania, nie umknie naszej uwadze!

Comments are closed.