Categories

Archive

Do czego może się przydać net

Wynalazek sieci internetowej właściwie zdominował, a być może nawet zmienił nasze życie.
Pierwszym przykładem który przychodzi mi na myśl są sprawunki. Jeszcze nie tak dawno temu uzupełnienie konfekcji lub kupno nowego sprzętu elektronicznego nastręczały odrobiny wysiłku w formie spaceru po centrum grodu.

Read more ›

Categories

Pewna zabawa dzieci w internecie – gdzie szukać?

Dbanie o to, by strony skierowane do bardzo nieletnich eksploatatorów były pożyteczne i realizowały ich żądania jest bardziej kluczowe aniżeli w przypadku stron dla dorosłych. Projektowanie portali dla dzieci jest trudniejszym zadaniem, jest to podyktowane faktem, że dzieciaki mają sporo mniejsze doświadczenie związane z Internetem i dopiero uczą się, w jaki sposób to działa. Pociechy nie są tak wytrwałe jak dorośli. Portal dla dzieci zanadto trudny, ciężki w obsłudze spowoduje, że mogą się szybko znudzić i zrezygnować z używania strony.

Read more ›

Categories

Zorganizuj wakacje dzieciom

Na ten moment nasze dzieci oczekiwały od dawna. Można powiedzieć, że liczyły dni do tego cudownego momentu, gdy odezwie się ostatni raz dzwonek i nareszcie rozpoczną się wakacje. Przez cały rok nasze pociechy pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Odrabiały prace domowe, walczyły o dobre oceny i starały się nie broić za bardzo. Również w domu starały się okazać pomocne. Dlatego dzisiaj należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednak uczynić, jeżeli nie stać nas na wakacyjny pobyt w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?

Read more ›

Categories

Niezapomniane wesele w korzystnych cenach

Niewiarygodnie atrakcyjne cenowo oraz pod względem dostępnych warunków propozycje, które niosą ze sobą hotele w Bełchatowie, to nieograniczony wachlarz możliwości dla przyszłych par młodych. Narzeczeni mogą wybierać spośród mnogości propozycji, więc tak szczególnie cenią firmę organizatorską za profesjonalizm i ogromną pomoc. Szansę zorganizowania wesela na mniej czy więcej osób to dla nas codzienność, co nie oznacza, że też i rutyna. Każdy event tego typu jest dla nas istotny i do każdego projektu podchodzimy z tak samo ogromną energią.

Read more ›

Categories