Categories

Archive

Dobre akcesoria biwakowe

Odpoczynek czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy wypoczynku, może nawet pomyśleć o wyprawie w góry albo o biwaku? Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią i dowiedzieć się jakie namioty biwakowe należy kupić. Read more ›

Categories

Świetne opcje na wakacje

Jeśli marzymy o perfekcyjnych wakacjach, to na bank świetną opcją mogą być góry. A jeśli nie jesteśmy zapaleńcami sportowymi i raczej prędko się męczymy, to musimy wybrać góry, które nas nie będą przerażały. Tak, więc jeśli zaczniemy plany na wakacje, to postawmy na wakacje w Bieszczadach. Bieszczady to niesamowicie fajne tereny, gdzie różnice wysokości nie są takie jak w Tatrach, więc na bank sobie poradzimy. A osoby bardzo zaprawione w bojach będą mogły wybrać dla siebie dłuższe trasy. To również wyzwanie.

Read more ›

Categories

Niezapomniane wakacje w Hiszpanii i we Włoszech

Chcąc znaleźć idealną okazję na bajkową podróż, doskonałym pomysłem jest udanie się do uznanego i profesjonalnego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży odznaczają się świetną organizacją oraz fascynującym programem zwiedzania, ich ceny nie są zbyt duże i zapewniają wszelakie potrzeby. W tej chwili uznane i fachowe biuro oferuje urlop w tak oddalone miejsca świata, jak Hiszpania i Włochy. Są to bez wątpienia miejsca, którym każdy turysta musi się dokładnie przyjrzeć.

Read more ›

Categories