Categories

Archive

Wycieczki zagraniczne, wyspy greckie – kierunki wakacyjnych podróży, które cieszą się sporą popularnością.

Jest bardzo dużo zagadnień, na które obywatel dobrze reaguje a jednym z nich są wakacje. Jest to na pewno zagadnienie, przy którym obywatel odpoczywa i relaksuje w szczególności zimą. Czas urlopowy jest okresem, który jest najczęściej oraz najchętniej przywoływany praktycznie przez każdego obywatela.

Read more ›

Categories

Planujesz urlop ale nie masz pomysłu, dokąd jechać? Kreta jest naprawdę doskonała!

Wakacje powinno się zaplanować z właściwym wyprzedzeniem, aby być do nich doprawdy dobrze przyszykowanym. W pewnych przypadkach daje to także dużą oszczędność, ponieważ nabywając wycieczki w zimowym sezonie, można uzyskać ciekawe upusty cenowe. Inną opcją dla oszczędnych okazują się wycieczki last minute, niemniej w takim wypadku potrzeba wykazać się wielkim refleksem. Read more ›

Categories

Interesujące kierunki studiów – Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który ma zamiar podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z ważnym wyborem – który profil nauki wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na następne 5 lat życia młodej osoby ale również na jego późniejszą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w minionych latach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Turystyka i rekreacja – czy opłaca się studiować?

Każdy absolwent liceum, który ma zamiar podjąć studia magisterskie, staje przed kluczowym wyborem – jaki profil kształcenia wybrać? Jest to szczególnie ważna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale także na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku pracy, który w ostatnich sezonach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Dalekie podróże na Daleki Wschód

A Ty, jaką wycieczkę marzeń masz w głowie, gdyby zapytano Cię spontanicznie? Biura turystyczne nieustannie pragną wychodzić do osób chętnych z rozbudowaną, wciąż poprawianą ofertą wyjazdową, więc już jakiś czas temu znalazły się wśród propozycji wycieczki do Chin. Wschód od zawsze pasjonuje wielu ludzi, a tę pasję widać można także w poezji, prozie i w sztuce. Wyjątkowo korzystne cenowo wyjazdy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz doskonałe wspomnienia.

Read more ›

Categories