Categories

Archive

Turystyka i rekreacja – czy opłaca się studiować?

Każdy maturzysta, który zamierza podjąć studia magisterskie, zostaje postawiony przed ważnym wyborem – jaki profil nauki wybrać? To szczególnie istotna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na kolejne kilka lat życia młodego człowieka ale także na jego późniejszą karierę i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza niepewna sytuacja na rynku pracy, który w kilku ostatnich latach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Interesujące kierunki studiów – Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który ma zamiar podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z ważnym wyborem – który profil nauki wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na następne 5 lat życia młodej osoby ale również na jego późniejszą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w minionych latach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Wycieczki zagraniczne, wyspy greckie – kierunki wakacyjnych podróży, które cieszą się sporą popularnością.

Jest bardzo dużo zagadnień, na które obywatel dobrze reaguje a jednym z nich są wakacje. Jest to na pewno zagadnienie, przy którym obywatel odpoczywa i relaksuje w szczególności zimą. Czas urlopowy jest okresem, który jest najczęściej oraz najchętniej przywoływany praktycznie przez każdego obywatela.

Read more ›

Categories

Planujesz urlop ale nie masz pomysłu, dokąd jechać? Kreta jest naprawdę doskonała!

Wakacje powinno się zaplanować z właściwym wyprzedzeniem, aby być do nich doprawdy dobrze przyszykowanym. W pewnych przypadkach daje to także dużą oszczędność, ponieważ nabywając wycieczki w zimowym sezonie, można uzyskać ciekawe upusty cenowe. Inną opcją dla oszczędnych okazują się wycieczki last minute, niemniej w takim wypadku potrzeba wykazać się wielkim refleksem. Read more ›

Categories

Turystyka i rekreacja – czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który chce rozpocząć studia magisterskie, zostaje postawiony przed istotnym wyborem – jaki profil nauki wybrać? Jest to szczególnie ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale również na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie upraszcza niepewna sytuacja na rynku pracy, który w ostatnich sezonach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.

Read more ›

Categories