Categories

Archive

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Lato w Polsce nie porywa, jest w stanie nawet faktycznie działać na nerwy. Zmęczeni poszukujemy więc urlopu zagranicą. Rzekomo last minute to dobry wybór na idealny wakacyjny wyjazd. Niezależnie od pory roku piękne plaże perfekcyjnie mieszczą się w sferze naszych marzeń. Część Polaków spędza wakacje w w Tatrach, chociaż znacznie częściej realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i ich gwiazda – Fuerteventura – przyciągają co roku jeszcze więcej ludzi.

Read more ›

Categories

Turystyka i rekreacja – czy opłaca się studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który planuje rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z poważnym wyborem – który kierunek kształcenia wybrać? To zwłaszcza ważna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne 5 lat życia młodego człowieka ale także na jego późniejszą karierę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Wycieczki zagraniczne, wyspy greckie – kierunki wakacyjnych podróży, które cieszą się sporą popularnością.

Jest sporo zagadnień, na które obywatel dobrze reaguje i jednym z nich są wczasy. Jest to niewątpliwie temat, przy którym człowiek się odpręża oraz relaksuje zwłaszcza zimą. Okres wakacyjny jest okresem, który jest najczęściej i najchętniej przywoływany zasadniczo przez każdego człowieka.

Read more ›

Categories

Wczasy w Grecji to często preferowana oferta przez polaków

W teraźniejszych czasach, dużo większa ilość ludzi decyduje się, żeby w czasie urlopu udać się za granicę w celach oczywiście rekreacyjnych. Zdecydowanie ma na to wyjątkowo duży wpływ klimat, jaki panuje w naszym kraju, a więc bardzo zróżnicowana pogoda, jak też to, iż również morze nie jest szczególnie ciepłe, co często ma bardzo spore znaczenie. Ludzie poszukują wielu interesujących miejsc, gdzie posiadają szansę się udać, aby tam w niezwykle dobrych warunkach wykorzystać okres urlopu.

Read more ›

Categories