Categories

Archive

Dalekie podróże na Daleki Wschód

A Ty, jaką wycieczkę marzeń masz w głowie, gdyby zapytano Cię spontanicznie? Biura podróży wciąż pragną wychodzić do osób zaciekawionych z szeroką, wciąż udoskonalaną ofertą wyjazdową, dlatego już jakiś czas temu pojawiły się wśród propozycji wycieczki do Chin. Wschód od zawsze pasjonuje wielu ludzi, a tę pasję dostrzec można również w poezji, prozie czy w sztuce. Niezwykle korzystne pod względem wyjazdy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz najlepsze wspomnienia.

Read more ›

Categories

Turystyka i rekreacja – czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który zamierza podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z istotnym wyborem – jaki profil nauki wybrać? Jest to szczególnie istotna decyzja, ponieważ wpływa ona nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale także na następującą karierę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w ostatnich latach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami światowej i krajowej koniunktury.

Read more ›

Categories

Planujesz urlop ale nie masz pomysłu, dokąd jechać? Kreta jest naprawdę doskonała!

Wakacje należy obmyślić z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby być do nich naprawdę świetnie przygotowanym. W pewnych przypadkach niesie to również sporą oszczędność, gdyż nabywając wczasy w czasie zimowym, można liczyć na ciekawe promocje cenowe. Inną alternatywą dla oszczędnych okazują się wycieczki last minute, jednak w takim wypadku potrzeba wykazać się prawdziwym refleksem. Read more ›

Categories

Wycieczki zagraniczne, wyspy greckie – kierunki wakacyjnych podróży, które cieszą się sporą popularnością.

Jest wiele tematów, na które obywatel dobrze reaguje a jednym z nich są wakacje. Jest to na pewno temat, przy którym jednostka się odpręża i relaksuje w szczególności zimą. Okres urlopowy jest okresem, który jest najczęściej i najchętniej przywoływany praktycznie przez każdego obywatela.

Read more ›

Categories

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie lato nie zachwyca, jest w stanie nawet poważnie drażnić. Zmęczeni poszukujemy więc wakacji w ciepłych krajach. Rzekomo last minute jest dobrym sposobem na idealny wyjazd. Nie tylko w wakacje wyjazdy zagraniczne perfekcyjnie pasują do marzeń. Ponad połowa Polaków wybiera odpoczynek w u nas, jednak bardzo często spełniamy swoje zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i słynna – Fuerteventura – ściągają każdego lata znowu więcej ludzi.

Read more ›

Categories