Categories

Archive

Jak rozliczać pit 11? Jaka jest zasada? Na jakie sprawy zwracać uwagę?

PIT 11 to podstawowa informacja o przychodach, dochodach, jak i kosztach oraz pobrań danej kwoty na podatek dochodowy od osób fizycznych. Tego typu informacja jest niezbędna do odpowiedniego przygotowania rocznego zeznania innego typu jak pit 37 czy pit 36.
Często jesteśmy w stanie usłyszeć od znajomego, że akurat dostałem pit 11 i co trzeba zrobić z tym faktem, jak powinniśmy się z tego rozliczać? O przedłożenie pit 11 Podatnik nie jest zmuszony wnioskować, gdyż to płatnik jest zobowiązany wystawić oraz przekazać informację z własnej inicjatywy.

Read more ›

Categories

Doskonałe propozycje a opcje dawane nam przez producenta

Klienci pragnący zmian w wystroju swoich mieszkań i ci, którzy poszukują inspiracji na prezent dla najbliższej osoby, musimy zwrócić uwagę na druk kalendarzy we Wrocławiu. Znakomita propozycja oraz szanse z nią związane pasują konsumentom, jacy potrzebują rewelacyjnej jakości. Oferowane nam obecnie kalendarze są niezwykle różnorodne, więc uda się usatysfakcjonować każdego. Konsumenci mają zwykle określone preferencje, natomiast my jesteśmy po to, aby spełniać ich życzenia.

Read more ›

Categories