Categories

Archive

Sprzęt do specjalnych zastosowań

Kto dzisiaj ma w domu maczety? Jeśli pomyślisz o jakimś przestępcy (niedawno w stolicy Małopolski było wiele bójek z zastosowaniem tej broni), jesteś w błędzie. Maczety są niezbędne w wielu dziedzinach. Ich najpopularniejszym przeznaczeniem są rozmaite prace w ogródku. Maczety są nieodzowne, kiedy trzeba wyplenić wysokie rośliny, których nie można usunąć za pomocą gołych rąk. Maczety mogą być także przydatne w czasie wędrówki po nietkniętych ludzką rękach lasach, w których trzeba sobie torować drogę kawałem ostrego żelastwa.

Read more ›

Categories

Akcesoria militarne

Odpowiedni nóż może pomóc obronić się lub przestraszyć ewentualnego złodzieja. Z tego powodu dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W dzisiejszych czasach wybór dobrych noży nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy mają niektóre noże.

Read more ›

Categories

Wczasy pełen wrażeń

Wielu z nas przedstawia sobie doskonały wypoczynek jedynie nad egzotycznym morzem. Opalanie się na gorącej plaży od dawna jest synonimem udanego urlopu. Kochamy urlop w luksusowych ośrodkach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w najlepszych gabinetach SPA.

Read more ›

Categories