Categories

Archive

Wczasy pełen wrażeń

Wielu z nas wyobraża sobie doskonały urlop tylko nad tropikalnym morzem. Wylegiwanie się na gorącej plaży od wielu lat jest jednoznaczne z udanym urlopem. Uwielbiamy urlop w ekskluzywnych kurortach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszelkie wygody. Możemy korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej.

Read more ›

Categories

Sprzęt do specjalnych zastosowań

Kto dziś ma w mieszkaniu maczety? O ile pomyślisz o bandycie (w ostatnim czasie w Krakowie było wiele bójek z zastosowaniem tej broni), nie masz racji. Maczety są niezbędne w wielu materiach. Ich najbardziej popularnym zastosowaniem są rozmaite roboty w ogródku. Maczety są potrzebne, kiedy trzeba wyplenić wysokie rośliny, których nie można usunąć za pomocą gołych rąk. Maczety mogą być również przydatne w trakcie chodzenia po nietkniętych ludzką rękach lasach, w których trzeba sobie czyścić drogę kawałkiem ostrego żelastwa.

Read more ›

Categories

Akcesoria militarne

Odpowiedni nóż może pomóc obronić się lub przestraszyć ewentualnego złodzieja. Z tego powodu dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W dzisiejszych czasach wybór dobrych noży nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy mają niektóre noże.

Read more ›

Categories