Categories

Archive

Akcesoria militarne

Dobry nóż może pomóc obronić się albo przestraszyć ewentualnego złodzieja. Z takiej przyczyny dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich noży nie bywa zazwyczaj rzeczą prostą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy posiadają niektóre noże.

Read more ›

Wczasy pełen wrażeń

Wielu z nas wyobraża sobie idealny wypoczynek tylko nad ciepłym morzem. Leniuchowanie na złocistej plaży od dawna jest synonimem udanego urlopu. Uwielbiamy wczasy w ekskluzywnych hotelach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszystkie wygody. Możemy skorzystać z zabiegów upiększających w najlepszych gabinetach odnowy biologicznej.

Read more ›

Sprzęt do specjalnych zastosowań

Kto w dzisiejszych czasach trzyma w domu maczety? Jeżeli pomyślisz o jakimś przestępcy (ostatnio w stolicy Małopolski było wiele aktów przemocy z zastosowaniem tej broni), jesteś w błędzie. Maczety są bardzo przydatne w wielu kwestiach. Ich najpowszechniejszym zastosowaniem są różnorakie roboty w ogródku. Maczety są potrzebne, kiedy trzeba ściąć duże rośliny, których nie można wyrwać za pomocą gołych rąk. Maczety mogą być też pomocne w czasie chodzenia po dziewiczych lasach, gdzie należy sobie robić drogę kawałem ostrego żelastwa.

Read more ›