Categories

Archive

Akcesoria militarne

Sprawdzony nóż może pomóc obronić się albo przestraszyć ewentualnego napastnika. Dlatego dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W nowym tysiącleciu wybór dobrych noży nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy posiadają niektóre noże.

Read more ›

Categories

Sprzęt do specjalnych zastosowań

Kto w dzisiejszych czasach trzyma w domu maczety? Jeżeli pomyślisz o jakimś przestępcy (ostatnio w stolicy Małopolski było wiele bójek z użyciem tej broni), mylisz się. Maczety są niezbędne w wielu materiach. Ich najpopularniejszym przeznaczeniem są różnorakie prace w ogródku. Maczety są niezbędne, gdy trzeba wyciąć bardzo wysoko rosnące rośliny, których nie da się zlikwidować za pomocą gołych rąk. Maczety mogą być również przydatne w czasie wędrówki po gęstych lasach, gdzie trzeba sobie czyścić drogę kawałkiem solidnego żelastwa.

Read more ›

Categories

Wczasy pełen wrażeń

Wielu rodaków przedstawia sobie doskonały wypoczynek tylko nad egzotycznym morzem. Wylegiwanie się na złocistej plaży od wielu lat jest synonimem udanego urlopu. Uwielbiamy wakacje w luksusowych ośrodkach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Możemy skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej.

Read more ›

Categories