Categories

Archive

Osprzęt na wędrówkę górską lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w czasie których, jeszcze przed startem wakacji, wielu ludzi wybiera się na piesze i rowerowe podróże. Stanowi to dość korzystne z niektórych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach pojawi się sto tysięcy wczasowiczów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia. Read more ›

Categories

Popularne urządzenia do treningu w domu

Jeśli postawiłeś na dbanie o sylwetkę i regularnie chodzisz na siłownię, na pewno drażni cię tam parę kwestii. Zwykle sala jest pełna i uczęszczający przetrzymują sprzęt, więc pozstaje jedynie czekać sporo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni brakuje stanowisk, takich jak na przykład orbiterek, przez co nie możesz wykonywać konkretnych ćwiczeń.

Read more ›

Categories

Na jaki namiot się szarpnąć

Spanie pod gołym niebem nie jest do końca miłe, szczególnie gdy aura, albo fruwające owady nie dadzą nam spokojnie zasnąć. Na eskapadach na łonie natury idealnie sprawdzają się namioty. Ich podstawowym zadaniem jest osłona przed niepożądanymi warunkami pogodowymi, deszczem, lub palącym słońcem jak też wiatrem, a też zapewnienie możliwe wygodnego snu.

Read more ›

Categories