Categories

Archive

Najlepsza jest aktywność, gdy wyruszamy w nieznane. W jaki sposób się przygotować na prawdziwie górską wyprawę?

Jaka aktywność jest najdoskonalsza na wolny czas? Dla każdego na pewno coś odmiennego, jednak nie mamy wątpliwości, że nasze działania w wolnym czasie stają się do siebie podobne. Nie licząc oryginalnych i być może nawet nowatorskich pomysłów na organizację takiego czasu, posiadamy określone sposoby, jak sobie ułożyć taki czas. Warto pomyśleć o nim jako o inwestycji w nasze wspaniałe samopoczucie, w coś dzięki czemu możemy być bardziej zmobilizowani i chętni do ciekawych wyzwań. Na taki tytuł na pewno zasługuje aktywność fizyczna.

Read more ›

Categories

Ciekawie spędzone popołudnie godne pozazdroszczenia

Najczęściej stało się tak, że stwierdziliśmy wszechogarniającą nudę. Znanych jest wiele sposobów, aby jej odpowiednio zaradzić. Pod uwagę trzeba brać szczególnie dostępne na rynku atrakcje, jednak nie ograniczać się jedynie do nich. Jazda na rowerze? Dlaczego nie, w końcu to pewien typ aktywności fizycznej, której tak niesamowicie naszemu społeczeństwu brak. W miastach raz na jakiś czas organizowane są biegi na orientację, które już do teraz zdążyły zdobyć znaczne grono entuzjastów.

Read more ›

Categories

Wyprawa na rowerze przysporzy ci w weekend

Weekendowa wyprawa rowerem za miasto, to doskonały sposób, aby zrelaksować się i zregenerować siły. Odpoczynek na tle natury daje duży zastrzyk energii każdemu, dlatego warto o tym pomyśleć przynajmniej raz na jakiś czas. Łączymy wtedy przyjemne z pożytecznym, gdyż relaksujemy się, ale też wzmacniamy swoją kondycję.

Read more ›

Categories

Ruszyć w drogę, w cudowną wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? Pieszo, rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, droga wzywa nas, a czas już nie goni. To zapowiedź przygody, jaką chciałoby przeżyć wielu z nas. No bo popatrzmy, jak brzmi to wspaniale: nie mamy już żadnych obowiązków, tych z katalogu codziennych, nie musimy już myśleć o terminach czy innych z punktu widzenia zwykłego pracownika, nieistotnych, nie goni nas przede wszystkim czas, a świat tylko czeka na nas. Czy wybrałbyś się w taką wycieczkę? A jak tak, to czym? Rowerem, pieszo, a może samochodem?

Read more ›

Categories

Popularne urządzenia do treningu w domu

O ile zdecydowałeś się dbać o formę i regularnie chodzisz na siłownię, na pewno drażni cię tam kilka rzeczy. Zwykle sala jest zatłoczona i ćwiczący zabierają hantle, zatem pozstaje jedynie czekać długo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni brakuje urzędzeń, takich jak np. orbiterek, przez co nie można wykonywać konkretnych ćwiczeń.

Read more ›

Categories