Categories

Archive

Spływy kajakowe to wciąż atrakcyjna forma odpoczynku

Spływy kajakowe już od wielu lat cieszą się ogromną popularność. Jest to spowodowane tym, że przez kontakt z naturą i przyjazną grupą osób jest możliwość wyjątkowo miło spędzić czas. Z perspektywy amatorów jest to najistotniejszym czynnikiem, który wpływa na decyzję o korzystaniu z takiej formy odpoczynku. Na terenie naszego kraju jest wiele profesjonalnych torów kajakowych, lecz też na normalnych rzekach przygotowane są trasy, jakie umożliwiają swobodnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.

Read more ›

Categories

Obuwie trekkingowe i śpiwory puchowe to elementarny ekwipunek niejednego podróżnika

Coraz więcej ludzi zaczyna lubić spędzanie wolnego dnia z familią na łonie natury. Po całym tygodniu pracy w hałaśliwym i zanieczyszczonym mieście, obywatele zamierzają się odprężyć z dala od tego wszystkie. Na pewno życie w olbrzymiej metropolii ma swoje plusy i minusy, jednakże przeżycie weekendu na wsi jest zbawienne.

Read more ›

Categories

Warte zwiedzenia miejsca w Portugalii

Stawiając dziś na interesujące miejsca wakacyjne, inne niż tak bardzo popularne kraje śródziemnomorskie i patrząc na to, jakie noclegi Portugalia może zaproponować zainteresowanym podróżą w te miejsca osobom, należy zdecydować się na tego typu odmianę. Tylko najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane propozycje oferują obecnie biura podróży oraz oferty internetowe. Dostępność najlepszych miejsc noclegowych w tym kraju nie odbiega standardem od tych z pozostałych krajów, z tego też powodu zainteresowanie urlopowiczów coraz częściej oscyluje wśród ofert z Portugalii.

Read more ›

Categories