Categories

Archive

Śpiwory i inne

Aby dobrze wybrać dobrego wyposażenia turystycznego najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią tego rodzaju wyposażenia. Poznać firmy robiące sprzęty turystyczne oraz kierować się osądami wyłącznie wytrawnych specjalistów w tej branży. Można również zajrzeć do prasy specjalistycznej, by dowiedzieć się, który sklep górski jest najlepszy w opinii znawców.

Read more ›

Categories

Dobre akcesoria biwakowe

Odpoczynek czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy wypoczynku, może nawet pomyśleć o wyprawie w góry albo o biwaku? Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią i dowiedzieć się jakie namioty biwakowe należy kupić. Read more ›

Categories

Co kupić na wyprawę w góry?

Przygotowanie na wyprawę górską jest bardzo ważne – niestała i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są dość powszechne. Chociaż wyprawa w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się niedobrze zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to mus, porządne plecaki górskie i odzież to następna rzecz.

Read more ›

W co koniecznie jesteśmy zobowiązani wyekwipować się na górską wyprawę?

Nie da się zanegować zjawiska, że turystyka to jedna z przetestowanych metod na zaaranżowanie własnego wolnego czasu. Dla wielu z nas jest to kapitalna rozrywka, dzięki jakiej jesteśmy w stanie sprawnie zapomnieć o wszelkich problemach. Zazwyczaj też nie możemy doczekać się okresu wypoczynku, kiedy to uda się nam na długotrwały czas odmienić nasze środowisko.

Read more ›

Categories

Witaj przygodo!

Przygoda, ach przygoda! Zbliża się lato, a razem z nim okres urlopowych wyjazdów. Nie wszystkim odpowiada spędzanie kolejnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla takich ludzi idealną alternatywą jest choćby wyjazd pod namiot nad jezioro, albo w urokliwy zakątek gór. Świetnym pomysłem jest też wyjazd za granicę, po prostu przed siebie. Gdy mamy ochotę na to by urlop spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy tego rodzaju przygodę.

Read more ›

Categories