Categories

Archive

Wczasy pełen wrażeń

Wielu z nas wyobraża sobie doskonały urlop tylko nad tropikalnym morzem. Wylegiwanie się na gorącej plaży od wielu lat jest jednoznaczne z udanym urlopem. Uwielbiamy urlop w ekskluzywnych kurortach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszelkie wygody. Możemy korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej.

Read more ›

Categories

Witaj przygodo!

Przygoda, ach przygoda! Zbliża się lato, a wraz z nim okres urlopowych wojaży. Nie wszystkim pasuje spędzanie następnego urlopu w hotelu z basenem. Dla takich osób doskonałą alternatywą może być przykładowo wyjazd na biwak nad rzekę, albo w urokliwy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, po prostu przed siebie. Jeśli chcemy wakacje spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy taką przygodę.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe – specjalnie dla ciebie

Kiedy na myśl o spędzeniu urlopu leżąc na piasku ziewasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem lata na aktywny relaks. Warto pomyśleć o wędrowaniu po górskich szlakach, przykładowo przez dwa tygodnie, od schroniska do schroniska, wchodząc na kolejne szczyty. Można objechać Polskę na rowerze albo na stopa. Można też pomyśleć o innym wyzwaniu dla odważnych, jakim są spływy kajakowe.

Read more ›

Śpiwory i inne

Aby dobrze dokonać wyboru dobrego wyposażenia turystycznego najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem takiego rodzaju sprzętu. Poznać firmy robiące sprzęty turystyczne i kierować się opiniami jedynie doświadczonych specjalistów w tej branży. Można również zajrzeć do prasy specjalistycznej, by dowiedzieć się, jaki sklep górski jest najbardziej ceniony w opinii znawców.

Read more ›

Categories

Co kupić na wyprawę w góry?

Przygotowanie na wyprawę górską jest bardzo istotne – zmienna i kapryśna pogoda, nagłe zmniejszenie się temperatury w górach są nierzadkie. Chociaż wyprawa w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się groźnie skończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to niezbędnik, solidne plecaki górskie i odzież to następna rzecz.

Read more ›