Categories

Archive

Plusy wyprawy pod namiot

Chyba niejeden z nas wie i zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest praca. Daje nam ona pieniądze, dzięki którym mamy możliwość się utrzymać, jak również rozwijać nasze hobby i zainteresowania. Jednak zdarza się, że zarabianie pieniędzy staje się sensem istnienia i zapominamy o wszelkich innych przyjemnościach a nawet nie mamy chęci czy wydaje się nam, że nie potrzebujemy wczasów czy odpoczynku. Można uznać, że na całe szczęście nie jesteśmy takimi pracoholikami jak na przykład Japończycy, których niemal siłą muszą kierować na urlop. W Polsce coraz bardziej popularny zostaje wakacyjny wypoczynek za granicą.

Read more ›

Categories

Dobre akcesoria biwakowe

Odpoczynek czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy wypoczynku, może nawet pomyśleć o wyprawie w góry albo o biwaku? Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią i dowiedzieć się jakie namioty biwakowe należy kupić. Read more ›

Categories

O czym należy myśleć rozpoczynając przygodę ze sportem?

Ruch w życiu każdego człowieka powinien pojawiać się co najmniej raz na dwa tygodnie. Ciągłe zmęczenie, podatność na choroby i utrzymująca się chandra mogą wynikać z zbyt małej ilości tlenu w organizmie i mało aktywnego trybu życia. Tylko wysiłek fizyczny i zdrowe żywienie może raz na zawsze uwolnić nas od tych przykrych objawów.

Read more ›

Categories