Categories

Archive

Kuba – znajdziemy tu wiele pięknych, cudownych miejsc, które charakteryzuje odmienna historia i tradycja

Wakacje z Wrocławia warto uprzednio dobrze zorganizować, w szczególności gdy mają to być wczasy za granicą. Sam Wrocław jest pięknym miastem, jednym z najchętniej odwiedzanych przez obcych turystów, dlatego nie dziwi, że mieszkańcy Wrocławia przyzwyczajeni do wyjątkowych krajobrazów, za cel wycieczki wakacyjnej obierają zazwyczaj najbardziej egzotyczne i ciekawe miejsca. Do jednych z nich należy popularna wyspa Kuba. Wyspy, w szczególności te zlokalizowane między Ameryką Płn. i Płd., cieszą się od zawsze sporym zainteresowaniem, ponieważ występuje tam całkowicie odmienny klimat i atmosfera.

Read more ›

Categories

Możliwości egzotycznych podróży wakacyjnych

Decydując się na egzotyczną podróż turyści kierują się przede wszystkim jakością oferty i jej oryginalnością. Egzotyczne wakacje to podróż na drugi koniec świata, gdzie być może będziemy jedyny raz w życiu, bo przecież jest więcej miejsc do odwiedzenia na świecie. Powinno się więc obejrzeć tam możliwie jak najwięcej.

Read more ›

Majorka, wspaniała wyspa słońca!

Większość Polaków na dźwięk słowa “Majorka” przypomina sobie melodię wielkiego hitu zespołu Loft sprzed 20 lat. Jednakże, Majorka to znacznie więcej niż tylko taniec i hulanki do późnych godzin nocnych w tamtejszych dyskotekach. Majorka to największych rozmiarów i bez wątpienia najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co wywiera na nas największe wrażenie? Zapewne ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki „molinos”, a także wiele innych atrakcji, które czekają na przyjezdnych ze wszystkich stron świata.

Read more ›

Categories