Categories

Archive

Możliwości egzotycznych podróży wakacyjnych

Decydując się na egzotyczną podróż turyści kierują się przede wszystkim formą oferty i jej nieszablonowością. Egzotyczne wakacje to wyjazd na drugi koniec globu, gdzie być może będziemy jedyny raz w życiu, bo przecież jest tyle lokalizacji do odwiedzania na świecie. Warto więc zobaczyć tam możliwie jak najwięcej.

Read more ›

Majorka, wspaniała wyspa słońca!

Większość Polaków na dźwięk słowa “Majorka” przypomina sobie melodię wielkiego hitu zespołu Loft sprzed 20 lat. Jednakże, Majorka to znacznie więcej niż tylko taniec i hulanki do późnych godzin nocnych w tamtejszych dyskotekach. Majorka to największych rozmiarów i bez wątpienia najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co wywiera na nas największe wrażenie? Zapewne ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki „molinos”, a także wiele innych atrakcji, które czekają na przyjezdnych ze wszystkich stron świata.

Read more ›

Categories

Kuba – znajdziemy tu wiele pięknych, cudownych miejsc, które charakteryzuje odmienna historia i tradycja

Wakacje z Wrocławia warto uprzednio dobrze zorganizować, szczególnie jeśli mają to być wakacje za granicą. Sam Wrocław jest uroczym miastem, jednym z najchętniej odwiedzanych przez zagranicznych turystów, stąd też nie dziwi fakt, że mieszkańcy Wrocławia przyzwyczajeni do okazałych krajobrazów, za cel wycieczki wakacyjnej wybierają zazwyczaj najbardziej egzotyczne i interesujące miejsca. Do jednych z nich należy popularna wyspa Kuba. Wyspy, zwłaszcza te znajdujące się między Ameryką Płn. i Płd., cieszą się od zawsze sporym zainteresowaniem, bowiem występuje tam zupełnie odmienny klimat i atmosfera.

Read more ›

Categories