Categories

Archive

Kuba – znajdziemy tu wiele pięknych, cudownych miejsc, które charakteryzuje odmienna historia i tradycja

Wczasy z Wrocławia warto odpowiednio wcześniej zorganizować, w szczególności gdy mają to być wakacje za granicą. Sam Wrocław jest uroczym miastem, jednym z najchętniej odwiedzanych przez obcych turystów, dlatego nie dziwi, że mieszkańcy Wrocławia przyzwyczajeni do wspaniałych widoków, za cel wycieczki wakacyjnej obierają zwykle najbardziej egzotyczne i interesujące miejsca. Jednym z nich jest popularna wyspa Kuba. Wyspy, zwłaszcza te znajdujące się między Ameryką Płn. i Płd., cieszą się od dawna sporym uznaniem, bowiem panuje tam zupełnie odmienny klimat i atmosfera.

Read more ›

Categories

Możliwości egzotycznych podróży wakacyjnych

Decydując się na egzotyczny wyjazd turyści kierują się przede wszystkim formą oferty i jej nieszablonowością. Egzotyczne wczasy to podróż na drugi koniec globu, gdzie być może będziemy jedyny raz w życiu, bo przecież jest tyle miejsc do odwiedzenia na świecie. Powinno się więc ujrzeć tam możliwie jak najwięcej.

Read more ›

Majorka, wspaniała wyspa słońca!

Większość Polaków na dźwięk słowa “Majorka” przypomina sobie melodię wielkiego hitu zespołu Loft sprzed 20 lat. Jednakże, Majorka to znacznie więcej niż tylko taniec i hulanki do późnych godzin nocnych w tamtejszych dyskotekach. Majorka to największych rozmiarów i bez wątpienia najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co wywiera na nas największe wrażenie? Zapewne ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki „molinos”, a także wiele innych atrakcji, które czekają na przyjezdnych ze wszystkich stron świata.

Read more ›

Categories