Categories

Archive

Kuba – znajdziemy tu wiele pięknych, cudownych miejsc, które charakteryzuje odmienna historia i tradycja

Wakacje z Wrocławia warto uprzednio dobrze zorganizować, szczególnie jeśli mają to być wakacje za granicą. Sam Wrocław jest uroczym miastem, jednym z najchętniej odwiedzanych przez zagranicznych turystów, stąd też nie dziwi fakt, że mieszkańcy Wrocławia przyzwyczajeni do okazałych krajobrazów, za cel wycieczki wakacyjnej wybierają zazwyczaj najbardziej egzotyczne i interesujące miejsca. Do jednych z nich należy popularna wyspa Kuba. Wyspy, zwłaszcza te znajdujące się między Ameryką Płn. i Płd., cieszą się od zawsze sporym zainteresowaniem, bowiem występuje tam zupełnie odmienny klimat i atmosfera.

Read more ›

Categories

Możliwości egzotycznych podróży wakacyjnych

Decydując się na egzotyczny wyjazd podróżnicy kierują się przede wszystkim formą oferty i jej nieszablonowością. Egzotyczne wczasy to wyjazd na drugi koniec globu, gdzie być może będziemy raz w życiu, bo przecież jest tak wiele lokalizacji do odwiedzenia na świecie. Powinno się więc dostrzec tam możliwie jak najwięcej.

Read more ›

Majorka, wspaniała wyspa słońca!

Większość Polaków na dźwięk słowa “Majorka” zaczyna nucić melodię wielkiego hitu sprzed prawie 20 lat. Jednakże, Majorka to znacznie więcej niż tylko taniec i zabawa do późnych godzin nocnych w tamtejszych klubach. Majorka to największych rozmiarów i z całą pewnością najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co robi na nich największe wrażenie? Zapewne ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki „molinos”, oraz dużo innych atrakcji, które czekają na przyjezdnych ze wszystkich stron świata.

Read more ›

Categories