Categories

Archive

Możliwości egzotycznych podróży wakacyjnych

Decydując się na egzotyczny wyjazd podróżnicy kierują się przede wszystkim formą oferty i jej nieszablonowością. Egzotyczne wczasy to wyjazd na drugi koniec globu, gdzie być może będziemy raz w życiu, bo przecież jest tak wiele lokalizacji do odwiedzenia na świecie. Powinno się więc dostrzec tam możliwie jak najwięcej.

Read more ›

Kuba – znajdziemy tu wiele pięknych, cudownych miejsc, które charakteryzuje odmienna historia i tradycja

Wczasy z Wrocławia warto dużo wcześniej przygotować, szczególnie gdy mają to być wakacje za granicą. Sam Wrocław jest atrakcyjnym miastem, jednym z najczęściej odwiedzanych przez zagranicznych turystów, dlatego nie dziwi, że mieszkańcy Wrocławia przyzwyczajeni do wspaniałych widoków, za cel wycieczki wakacyjnej wybierają zwykle najbardziej egzotyczne i interesujące miejsca. Jednym z nich jest popularna wyspa Kuba. Wyspy, w szczególności te zlokalizowane między obiema Amerykami, cieszą się od dawna dużym uznaniem, gdyż panuje tam zupełnie inny klimat i atmosfera.

Read more ›

Categories

Majorka, wspaniała wyspa słońca!

Większość Polaków na dźwięk słowa “Majorka” zaczyna nucić melodię wielkiego hitu sprzed prawie 20 lat. Jednakże, Majorka to znacznie więcej niż tylko taniec i zabawa do późnych godzin nocnych w tamtejszych klubach. Majorka to największych rozmiarów i z całą pewnością najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co robi na nich największe wrażenie? Zapewne ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki „molinos”, oraz dużo innych atrakcji, które czekają na przyjezdnych ze wszystkich stron świata.

Read more ›

Categories