Categories

Archive

Dlaczego Kraków jest tak mnogo odwiedzany przez turystów?

Magiczne miasto, ściągające rzeszę turystów zarówno z Polski oraz zagranicy. W czym tkwi jego czar a także niepowtarzalność? Kraków bo o nim mowa to cudowne miasto posiadające wyjątkowo bogatą historię, kulturę jak i liczne zabytki. To miejsce bardzo dobre do wypoczynku a także spotkań biznesowych. Wybierając się do Krakowa należy bardzo dobrze zaplanować sobie czas, w szczególności, że jak już wcześniej było zauważone: ma liczne zabytki. Gdy jedziemy konkretną ekipą innymi słowy wycieczką bardzo dobrze jest poszukać osobę w postaci przewodnika.

Read more ›

Categories

Jedno spośród najwspanialszych miast Europy – parę ciekawostek o Krakowie

Jeżeli mamy niewiele czasu, a mamy ochotę przeżyć niezapomniana przygodę i obejrzeć jakieś cudowne miejsca to na pewno genialnym rozwiązaniem okaże się zwiedzanie Krakowa. Oczywiście do Krakowa możemy pojechać na tydzień, dwa, miesiąc lub nawet rok a i tak nie zobaczymy wszystkiego. Jednak, jeśli chcemy naprawdę cudownych doznań i magii to zobaczenie Krakowa nawet w krótkim czasie będzie idealnym pomysłem. Szczególnie, że jest wiele ciekawych opcji zwiedzania tego miasta.

Read more ›

Categories

Co inspirującego i interesującego jest w stolicy Małopolski?

Kraków jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w naszym kraju. Do tej dawnej siedziby królów w każdym sezonie przyjeżdża i przylatuje kilka milionów turystów. Zachęcają ich zarówno światowej sławy zabytki, ale także kulturalne atrakcje tego niezwykłego miasta. A w Krakowie jest co zwiedzać, o czym praktycznie każdy kto już tam był miał okazję zobaczyć.

Read more ›

Categories

Doświadczony przewodnik po Krakowie – co powinno się zwiedzić oraz zobaczyć w tym mieście

Kraków jest naprawdę przecudownym miastem, jakie naturalnie powinno się zwiedzić. W Krakowie można odnaleźć wiele starych zabytków z obfitą historią, jest to miasto uznawane za główne miasto historyczne całej Małopolski. Miasto to pełni multum ważnych funkcji, jest to centrum administracyjne, naukowe, gospodarcze, kulturowe, do tego pełni funkcje turystyczne i usługowe.

Read more ›

Categories