Categories

Archive

Trudne książki wciąż popularne

Wszyscy ludzie, którzy choć w niewielkim stopniu zajmują się polską sceną polityczną, z pewnością kojarzą postać Rafała Ziemkiewicza. Bynajmniej nie tylko przez to, że zajmuje się on polityką. Jest on powszechnie cenionym dziennikarzem, komentatorem politycznym oraz publicystą. Jeżeli prześledzimy uważnie jego życiorys, z pewnością dojdziemy do wniosku, że jest on niepokornym duchem. Był związany z rozmaitymi tytułami prasowymi, jak również rozgłośniami radiowymi w naszej ojczyźnie, z których odchodził z najróżniejszych przyczyn.

Read more ›

Categories

Zamierzasz zatrzymać się we Wrocławiu, ale nie wiesz, gdzie? W stolicy Dolnego Śląska nie brakuje fajnych hoteli

Porządnie rozwinięta baza noclegowa to dziś konieczność w popularnych turystycznie miejscowościach. Z obiektów noclegowych chcą skorzystać zresztą nie tylko turyści, lecz też ludzie, którzy do miasta przyjeżdżają w interesach. Na Dolnym Śląsku popularnością cieszy się Wrocław, stolica rejonu okazuje się nie tylko istotnym punktem na turystycznej mapie Polski, ale również istotną sceną biznesu oraz inwestycji. Komfortowe hotele są w tym mieście bardzo potrzebne.

Read more ›

Categories

Punkty na kuli ziemskiej, które zapewne każdy bez wyjątku chciałby zobaczyć.

Są regiony na globie, które bez najmniejszej wątpliwości można uznać za te, które przyciągają ludzi własną aurą tajemniczości. To przecież te punkty docelowe z dużą częstotliwością wybierane będą przez osoby, które stawiają sobie za cel większe poznawanie świata. Turyści wiedzą, że kiedy znajdą region na którym mają możliwość dostrzec coś nietuzinkowego, to w takiej sytuacji zapadnie im to w pamięci.

Read more ›

Categories

Tanie transporty osób

Aktualna sytuacja na polskim rynku pracy nie wygląda za dobrze. Taki stan trwa nieustannie od ładnych paru lat. Na dobrze płatną posadę nie mają co liczyć nawet młodzi ludzie po studiach. Okazało się, że duplom magistra nie jest już trampoliną do zrobienia wspaniałej kariery. Ze zgrozą obserwujemy naszą nieciekawą codzienność, gdzie tylko ci, którzy mają znajomych na wysokich stanowiskach, dostają wymarzoną pracę. Na dodatek, rozmaite firmy zamiast przyjmować kolejnych pracowników, doprowadzają do masowych zwolnień. Taka oszczędność to czasem jedyna ucieczka przed absolutnym bankructwem.

Read more ›

Categories