Categories

Archive

Interesujące wyjazdy wędkarskie

Turystyka wędkarska w Polsce jest silnie rozwinięta. Co roku nad cudowne jeziora przybywają coraz to większe tłumy zwolenników aktywnego wypoczynku jakim jest przykładowo wędkarstwo. Istotnym plusem regionu jest spora ilość jezior oraz ich różnorodność. Warto nastawić się w tym roku na bardziej aktywne formy wypoczynku ,jak i na co bardziej oryginalne oferty biur podróży, zwłaszcza w sytuacji, gdy jest się zapalonym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie śnił, aby wyjazd na ryby stał się wreszcie faktem? Obecnie dzięki odpowiednim ofertom najlepszych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to możliwe.

Read more ›

Categories

W jaki sposób rozplanować idealne wakacje w 2016 roku z dziećmi lub w pojedynkę?

Marzec to w wielu korporacjach miesiąc, w jakim powinno się zgłosić deklarowane dni wypoczynku. Nie jest to jednakże łatwe. Trudno albowiem prognozować działanie zmiennych, które mają niewątpliwy wpływ na udany urlop. Zazwyczaj sugerowany czas na wypoczynek to okres letni.

Read more ›

Categories

Zalety województwa podlaskiego

Podlasie jest najdalej wysuniętym na północny-wschód województwem Polski. Od wschodu graniczy ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Występują tutaj 4 parki narodowe, 3 krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody oraz rozliczne tereny chronionego krajobrazu. Jego miastem stołecznym jest Białystok. Innymi ważnymi ośrodkami miejskimi są Łomża jak również Suwałki. Jest tu bardzo dużo atrakcyjnych zakątków do zobaczenia.

Read more ›

Categories