Categories

Archive

Interesujące wyjazdy wędkarskie

Turystyka wędkarska w kraju jest silnie rozwinięta. Co roku nad klarowne jeziora przybywają coraz to liczniejsze tłumy zwolenników aktywniejszych form odpoczywania jakim jest na przykład wędkarstwo. Dużym atutem kraju jest wielka ilość jezior oraz ich zróżnicowanie. Warto nastawić się w tym roku na bardziej czynne formy wypoczynku oraz na co bardziej ciekawe oferty biur podróży, zwłaszcza w sytuacji, gdy bywa się zapalonym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie chciał, aby wyjazd na ryby stał się wreszcie faktem? Obecnie dzięki odpowiednim ofertom renomowanych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.

Read more ›

Categories

Z jakich powodów noclegi w Mikołajkach są tak często oblegane przez turystów?

Wakacje jest to okres urlopów. Każdy wybiera się w odmienne miejsce, jednakowoż zwykle bywają to góry bądź morze. Niekiedy urlopowicze preferują również jeziora. W naszym kraju bardzo duże zgrupowanie jezior znajduje się na Mazurach.
Najbardziej znane są Mikołajki noclegi, tam są jednymi z droższych, niemniej wiele ludzi pomimo wszystko wyjeżdża właśnie w tamtejsze okolice.

Read more ›

W jaki sposób rozplanować idealne wakacje w 2016 roku z dziećmi lub w pojedynkę?

Marzec to w wielu korporacjach miesiąc, w jakim powinno się zgłosić deklarowane dni wypoczynku. Nie jest to jednakże łatwe. Trudno albowiem prognozować działanie zmiennych, które mają niewątpliwy wpływ na udany urlop. Zazwyczaj sugerowany czas na wypoczynek to okres letni.

Read more ›

Categories

Zalety województwa podlaskiego

Podlasie jest najdalej wysuniętym na północny-wschód województwem Polski. Od wschodu graniczy ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Występują tutaj 4 parki narodowe, 3 krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody oraz rozliczne tereny chronionego krajobrazu. Jego miastem stołecznym jest Białystok. Innymi ważnymi ośrodkami miejskimi są Łomża jak również Suwałki. Jest tu bardzo dużo atrakcyjnych zakątków do zobaczenia.

Read more ›

Categories