Categories

Archive

Z jakich powodów warto wybrać się w Bory Tucholskie?

Sekret wyjątkowej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Teren tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego doskonałe miejsce na wypoczynek 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały przychylne warunki do rozwoju.

Read more ›

Interesujące wyjazdy wędkarskie

Turystyka wędkarska w Polsce jest znacznie rozwinięta. Z roku na rok nad klarowne górskie rzeki przybywają coraz to większe rzesze miłośników aktywnego wypoczynku jakim jest na przykład wędkarstwo. Istotnym atutem jest wielka ilość jezior oraz ich zróżnicowanie. Dobrze nastawić się w tym roku na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biur podróży, zwłaszcza w sytuacji, gdy jest się zawodowym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie chciał, aby wyjazd na ryby stał się obecnie faktem? Obecnie dzięki odpowiednim ofertom najlepszych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to możliwe.

Read more ›

Categories

Agroturystyka oraz atrakcyjne atrakcje na Kaszubach. Trzeba ja zobaczyć

Kaszuby to piękny, niezmiernie tajemniczy rejon, który umiejscowiony jest w północnej Polsce. Kaszuby to nie jedynie cudowne regiony i krajobrazy, lecz także odrębna kultura oraz zwyczaje, które bezsprzecznie warto poznać. Nowinką jest to, że pomimo tego, iż Kaszuby są rejonem polskim, to mowa kaszubska jest całkowicie nie zrozumiała dla zwyczajnego, przeciętnego Polaka.

Read more ›

Categories