Categories

Archive

Podróż nad polskie morze

W czasie chłodnych zimowych wieczorów marzyliśmy o cudownych wczasach. Wyobrażaliśmy sobie beztroskie dni na piaszczystej plaży oraz wesołe igraszki w błękitnym morzu. Tegoroczna zima była wyjątkowo długa i z radością powitaliśmy wiosnę. A razem z nią cieplejsze dni. Okres urlopowy już tuż tuż, należy zatem zaplanować już jakieś wczasy.

Read more ›

Categories

Jak najlepiej zadbać o formę na wczasach?

Naciepłe dni oczekiwaliśmy z utęsknieniem już bardzo dawno. Zima w tym roku szczególnie dała się nam we znaki. Podczas długich i zimnych wieczorów, aby polepszyć sobie humor, oglądaliśmy z całą rodziną katalogi agencji turystycznych i wymyślaliśmy wakacje naszych marzeń. Tymczasem, okres urlopowy już nadchodzi i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o tegorocznych wczasach. Powinniśmy już teraz zamówić noclegi dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze chwila i może się zrobić za późno- nie będzie wolnych noclegów w popularnych ośrodkach turystycznych.

Read more ›

Categories

Udany i aktywny wypoczynek nad polskim morzem, czyli jakie atrakcje czekają na turystów w nadmorskich miejscowościach

Zwykle turyści dzielą się na dwie grupy- tych, którzy uwielbiają góry tudzież tych, którzy wolą spędzić czas nad morzem. Nic jednak nie staje na przeszkodzie, aby także nad morzem spędzić czas aktywnie. Wakacje nad Bałtykiem to nie tylko leżenie na plaży, ale także wiele ciekawych atrakcji- także dla rodzin z dziećmi.

Read more ›

Categories

Gdzie wyjechać wypocząć?

Dla większości z nas tegoroczne wakacje są już tylko wspaniałym wspomnieniem, które pomaga nam w jakiś sposób dawać sobie radę w naszych miejscach pracy. Rodziny z dziećmi zazwyczaj biorą urlopy w okresie letnim, kiedy ich pociechy mają wakacje, ponieważ już we wrześniu dzieci wracają do szkół. Ale jeżeli możemy sobie zafundować urlop we wrześniu lub organizujemy rodzinny weekendowy wypad, to nie ma lepszego miejsca niż nasze góry.

Read more ›

Categories