Categories

Archive

Tanie loty i dobre apartamenty w Chorwacji

Organizując wyjazd na urlop lub na wakacje z najbliższymi ważne jest znalezienie kompromisu. Urokliwe, ulokowane blisko naszego kraju państwo – Chorwacja – jest celem wycieczek wielu spragnionych przygód ludzi. Patrząc na państwo takie jak apartamenty w Chorwacji warto zabukować odpowiednio wcześniej, czyli przed rozpoczęciem sezonu. Wtedy ceny są niższe, a oferta atrakcje na najlepszym poziomie. Chorwacja stanowi też rewelacyjną bazę wypadową dla dalekich wycieczek, za czym przemawiają przede wszystkim korzystne dla urlopowiczów ceny.

Read more ›

Categories

Gdzie najlepiej na last minute

Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nic dziwnego więc, że gdzie się nie obejrzysz widać oferty typu last minute. Każdy złakniony wypoczynku śmiało może pojechać do z gorących tropikalnych krajów nie wydając przy tym pokaźnej puli pieniędzy. Wymóg jest jeden – należy dokładnie monitorować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko sekunda nieuwagi, aby przeoczyć wspaniałą wycieczkę.

Read more ›

Categories

Co kupić na wyprawę w góry?

Przygotowanie na eskapadę górską jest bardzo znaczące – zmienna i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są nierzadkie. Chociaż eskapada w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się niedobrze zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to niezbędnik, mocne plecaki turystyczne i odzież to druga rzecz.

Read more ›