Categories

Archive

Tanie loty i dobre apartamenty w Chorwacji

Planując wycieczkę na wczasy z rodziną najistotniejsze jest odnalezienie kompromisu. Urokliwe, ulokowane blisko polska państwo – Chorwacja – jest celem wycieczek wielu żądnych przygód ludzi. Analizując kraj taki jak apartamenty w Chorwacji powinno się zabukować odpowiednio wcześniej, to jest przed rozpoczęciem sezonu. Wtedy ceny są niższe, a oferta atrakcje na najwyższym poziomie. Chorwacja stanowi również rewelacyjną bazę wypadową dla dalszych wycieczek, za czym przemawiają przede wszystkim korzystne dla wyjeżdżających ceny.

Read more ›

Categories

Co kupić na wyprawę w góry?

Przygotowanie na wycieczkę górską jest bardzo znaczące – zmienna i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są dość powszechne. Chociaż eskapada w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się źle skończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to mus, mocne plecaki górskie i odzież to druga rzecz.

Read more ›

Gdzie najlepiej na last minute

Biura podróży kuszą ofertami. Sezon letni w pełni, nie może dziwić więc fakt, że gdzie się nie obejrzysz widać oferty typu last minute. Każdy zapracowany przez cały rok urlopowicz śmiało może odwiedzić jeden z gorących tropikalnych państw nie wydając przy tym sporej ilości pieniędzy. Wymóg jest jeden – wypada starannie śledzić oferty biur podróży. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, aby przeoczyć cudowną wycieczkę.

Read more ›

Categories