Categories

Archive

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to mała, nadmorska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Rejon ten figuruje w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Read more ›

Jedziesz w góry? Zobacz Karpacz

Góry Stołowe
Autor: Eri_pl
Źródło: www.flickr.pl
O urlopie myślimy cały rok. Kiedy dłużące się zimowe dni nam doskwierają, wyciągamy katalogi biur podróży i patrzymy na cudowne obrazki. Zwykle są to malownicze widoki z lazurowym morzem w tle. Od lat ogromną popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych kurortach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa na plaży i jedynie w ten sposób wyobrażamy sobie udany wypoczynek.

Read more ›

Categories

To jest opłacalne – zarezerwuj nocleg przed wyjazdem

Sezon urlopowy zbliża się do nas sporymi krokami. Pomimo to, że mamy dopiero środek lutego, w pensjonatach i nadmorskich hotelikach rozpoczynają się już rezerwacje na lipiec i sierpień. Ci z nas, jacy są bardziej ostrożni wykupili sobie miejsca jeszcze przed sylwestrem korzystając z najlepszych ofert choćby www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. Wtedy ceny wyjazdów są najniższe.

Read more ›

Categories

Chętnie wybierane rozwiązania – wyjazd do pełnej słońca Hiszpanii

Na pewno każdemu z nas, zapracowanych przydałby się choćby szczególnie krótki urlop. Ogromnym zainteresowaniem w ostatnim czasie, też wśród Polaków, cieszy się Teneryfa. W Hiszpanii wskazać można moc inspiracji, co pozwolą niezwłocznie oraz efektywnie odnaleźć energię do życia. Możliwości do wykorzystania nie zabraknie, więc warto systematycznie sprawdzać aktualne przeceny. Tanie loty okazały się już niejednokrotnie jedną ze znakomitych decyzji, jaką podjęli zaawansowani podróżnicy.

Read more ›

Categories