Categories

Archive

To jest opłacalne – zarezerwuj nocleg przed wyjazdem

Sezon wyjazdowy idzie do nas ogromnymi krokami. Mimo to, że mamy dopiero środek marca, w ośrodkach wypoczynkowych i nadmorskich hotelikach zaczynają się już walki o rezerwację na czerwiec i lipiec. Ci z nas, jacy są bardziej ostrożni zarezerwowali sobie rezerwację jeszcze przed sylwestrem korzystając z wielu ogłoszeń np. www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. Wtedy ceny noclegów są najniższe.

Read more ›

Categories

Chętnie wybierane rozwiązania – wyjazd do pełnej słońca Hiszpanii

Na pewno każdemu z nas, zapracowanych przydałby się chociaż niesamowicie krótki urlop. Niemałym zainteresowaniem w ostatnim czasie, też wśród Polaków, cieszy się Teneryfa. W Hiszpanii odnaleźć można moc inspiracji, co pozwolą szybko oraz w sposób efektywny odnaleźć energię do życia. Możliwości do wykorzystania nie brak, więc wskazane jest systematycznie sprawdzać aktualne przeceny. Tanie loty okazały się już wielokrotnie jedną ze znakomitych decyzji, jaką podjęli zaciekawieni podróżnicy.

Read more ›

Categories

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to malutka, nadmorska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Obszar ten znajduje się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Read more ›

Z jakiego powodu w ojczyste góry jedziemy nie tylko zimą, ale również w trakcie letnich miesięcy

Pasjonaci górskich wypadów już teraz zastanawiają się, gdzie spędzić letni czas, czyli jednym słowem nadchodzące wakacje 2015. Można oczywiście znów pojechać do stolicy Tatr, ale wiadomo, tam turystów jest tak wielu, że nie każdy pragnie wymarzony urlop spędzić w takim właśnie zakątku. W takim przypadku warto wziąć pod uwagę te mniej znane miasteczka położone w rodzimych górach.

Read more ›

Categories