Categories

Archive

Z jakiego powodu w ojczyste góry jedziemy nie tylko zimą, ale również w trakcie letnich miesięcy

Miłośnicy wysokogórskich wycieczek już dzisiaj zastanawiają się, gdzie spędzić letni czas, czyli jednym słowem zbliżające się wakacje 2015. Można oczywiście powtórnie pojechać do Zakopanego, ale wiadomo, tam wczasowiczów jest tak wielu, że nie każdy chce wytęskniony urlop spędzić w takim właśnie miejscu. W takim przypadku warto rozważyć te mniej znane miasteczka położone w ojczystych górach.

Read more ›

Categories

Kąty Rybackie doskonały plan na rodzinne wakacje nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to niewielka, nadmorska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Obszar ten mieści się w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, jak również latarnia morska.

Read more ›

To jest opłacalne – zarezerwuj nocleg przed wyjazdem

Sezon wakacyjny zmierza do nas sporymi krokami. Pomimo to, że mamy dopiero polowe lutego, w pensjonatach i nadmorskich hotelikach rozpoczynają się już rezerwacje na wakacje. Ci, którzy są bardziej ostrożni wykupili sobie miejsca jeszcze przed nowym rokiem korzystając z wielu ofert np. www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. W tym momencie ceny wyjazdów są najniższe.

Read more ›

Categories

Jak całkiem przyjemnie spędzić wakacyjny urlop, w jakie miejsca najlepiej polecieć, jeśli się szuka prawdziwej egzotyki

Wakacje to czas, kiedy każdy będzie chciał odpocząć po kilkunastu miesiącach ciężkiego pracowania. Dlatego też wiele osób wtedy właśnie planuje urlopy, żeby gdzieś pojechać na jakiś czas i o wszystkim zapomnieć. Wiele osób nie wyobraża sobie wypoczynku gdzie indziej niż nad naszymi jeziorami lub morzem, i oni przeważnie już początkiem roku planują, zamawiają noclegi i szukają atrakcji. Z kolei inni preferują wczasy zorganizowane, więc oni stają się klientami wszelakich biur podróży.

Read more ›

Categories