Categories

Archive

Podróżowanie samochodem – doskonała historia

Pamiętna podróż, piękne widoki, odkrywanie tego, co nieznane, poznawanie nowych obyczajów, kultur czy poznawanie nowych osób – myślisz o tym? Może zatem najwyższa pora zacząć urzeczywistniać tego rodzaju marzenie i wybrać się na wycieczkę – najlepiej własnym autem.
Dlaczego podróżowanie własnym autem jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich zwolenników podróżowania?

Read more ›

Categories

Lotnisko we Wrocławiu – jak się tam dostać i w pobliżu zostawić auto?

Sporo z nas, Wrocławian, nieraz w ciągu roku korzysta z połączeń lotniczych. Udajemy się na wakacje, w odwiedziny do znajomych, do pracy. Za sprawą tanim liniom lotniczym jest to bardzo opłacalna i komfortowa alternatywa podróży. Mimo, że lot w obrębie Europy trwa tylko kilka godzin, musimy jeszcze do czasu wyprawy doliczyć drogę na lotnisko – a z tym bywa różnie, gdyż zazwyczaj obszary te ulokowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma bardzo przyzwoity dojazd.

Read more ›

Categories

Od jakiegoś czasu jeżdżenie po świecie zaczyna nam się podobać

Coraz częściej korzystamy z rozmaitych środków transportu i przemieszczamy się nie tylko w Polsce i to swoim autem. Dodatkowo z każdym rokiem stajemy się prawdziwymi fachowcami, jeżeli chodzi o znajdowanie promocyjnych połączeń na samoloty. Nawet pewne osoby potrafią ekonomicznie przemieszczać się po Polsce. I co ciekawe, jest to opłacalne o wiele bardziej, aniżeli na przykład podróż autem bądź pociągiem. Jeżeli jesteśmy zachłanni na podróżowanie po całym świecie, to najczęściej wyloty mamy z najpopularniejszego lotniska mieszczącego się w stolicy.

Read more ›

Categories