Categories

Archive

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, troszczysz się o swój samochód i chcesz poznawać wszelkie nowości z tego świata – zaczerpnij odrobinę wiedzy na temat nowoczesnych metod pielęgnacji aut

Przemysł samochodowy w ostatnich okresach zdecydowanie zyskał na popularności. Wciąż przypływają ze świata zmodernizowane modele, otwierają się w Polsce całkiem zmodernizowane salony samochodowe, reklamujące atrakcyjne propozycje.

Read more ›

Categories

Dlaczego decydujemy się na tuning posiadanego ulubionego samochodu?

Podstawowym powodem, dla którego robimy tuning swojego pojazdu jest chęć polepszenia jego właściwości jezdnych i parametrów technicznych. Ale są także posiadacze pojazdów, którym dodatkowo zależy również na poprawie jego wyglądu i podniesieniu komfortu jazdy. To z tego powodu w odniesieniu do tuningu mówi się albo o tuningu mechanicznym, albo o tuningu optycznym.

Read more ›

Categories

Od jakiegoś czasu jeżdżenie po świecie zaczyna nam się podobać

Coraz chętniej korzystamy z rozmaitych form transportu i zmieniamy miejsce pobytu nie tylko w Polsce i to własnym samochodem. Ponadto z każdym rokiem stajemy się coraz większymi mistrzami, jeżeli chodzi o wyszukiwanie promocyjnych połączeń na samoloty. Nawet wybrane osoby potrafią tanio latać po Polsce. I co najdziwniejsze, jest to opłacalne zdecydowanie bardziej, niż na przykład jazda autem albo innym środkiem transportu. Jeżeli jesteśmy otwarci na ruch turystyczny po całym świecie, to najczęściej wyloty mamy z głównego portu lotniczego znajdującego się w stolicy.

Read more ›

Categories

Ruszyć w drogę, w cudowną wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? Pieszo, rowerem czy autem?

Ruszamy przed siebie, droga wzywa nas, a czas już nie goni. To zapowiedź przygody, jaką pragnęłoby przeżyć wielu z nas. No bo popatrzmy, jak brzmi to cudownie: nie mamy już obowiązków, tych z katalogu codziennych, nie musimy już myśleć o różnych deadlinach czy innych z punktu widzenia zwykłego pracownika, niezbyt ważnych, nie goni nas przede wszystkim czas, a świat stoi otworem. Czy pojechałbyś na taką wycieczkę? A jak tak, to czym? Samochodem, rowerem, a może pieszo?

Read more ›

Categories