Categories

Archive

Lotnisko we Wrocławiu – jak się tam dostać i w pobliżu zostawić auto?

Wielu z nas, Wrocławian, często w ciągu roku używa podróży lotniczych. Wybieramy się na wakacje, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Dzięki niedrogim liniom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i komfortowa forma podróży. Mimo, że przelot w granicach Starego Kontynentu trwa wyłącznie parę godzin, trzeba jeszcze do czasu podróży doliczyć transport na lotnisko – a z tym bywa wszelako, gdyż nierzadko obszary te usytuowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma bardzo dogodny dojazd.

Read more ›

Categories

Od jakiegoś czasu jeżdżenie po świecie zaczyna nam się podobać

Coraz chętniej korzystamy z rozmaitych środków komunikacji i zmieniamy miejsce pobytu nie tylko w Polsce i to swoim autem. Ponadto co roku stajemy się coraz większymi fachowcami, jeśli chodzi o znajdowanie promocyjnych połączeń na samoloty. Nawet pewne osoby potrafią ekonomicznie latać po kraju. I co najdziwniejsze, jest to opłacalne zdecydowanie bardziej, aniżeli na przykład jazda samochodem bądź pociągiem. Jeżeli jesteśmy otwarci na podróżowanie po całym świecie, to zwykle startujemy z najpopularniejszego portu lotniczego mieszczącego się w Warszawie.

Read more ›

Categories

Odszukaj sprawdzoną wypożyczalnie aut na terenie Polski

Najpopularniejszymi, pod względem turystów, regionami Polski są, bez wątpienia obszary Mazowsza czy Małopolski. Popularnością cieszy się również cały region Dolnego Śląska. Ale mało osób uważa za interesujący obszar Podkarpacia. Podkarpacie, znajdujące się w południowo-wschodniej części kraju, z wspaniałymi Bieszczadami, sporymi rzekami, jak San, Wisłok czy Wisłoka, to bardzo urokliwy teren. Nie brak tutaj miejsc, które pod względem atrakcyjności turystycznej, w najmniejszym stopniu nie ustępują największym polskim zagłębiom turystycznym.

Read more ›

Categories

Ruszyć w drogę, w cudowną wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? Pieszo, rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, droga wzywa nas, a czas już nie goni. To zapowiedź przygody, jaką chciałoby przeżyć wielu z nas. No bo popatrzmy, jak brzmi to wspaniale: nie mamy już żadnych obowiązków, tych z katalogu codziennych, nie musimy już myśleć o terminach czy innych z punktu widzenia zwykłego pracownika, nieistotnych, nie goni nas przede wszystkim czas, a świat tylko czeka na nas. Czy wybrałbyś się w taką wycieczkę? A jak tak, to czym? Rowerem, pieszo, a może samochodem?

Read more ›

Categories