Categories

Archive

Podróżowanie samochodem – doskonała historia

Wspaniała podróż, wspaniałe widoki, odkrywanie tego, co nieznane, poznawanie nowych obyczajów, kultur czy poznawanie nowych osób – myślisz o tym? Może zatem najwyższa pora zacząć urzeczywistniać tego typu marzenie i wyruszyć na wycieczkę – najlepiej swoim autem.
Dlaczego podróżowanie własnym autem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla wszystkich zwolenników podróżowania?

Read more ›

Categories

Progi wymuszające zwolnienie prędkości, pachołki drogowe jako czynnik bezpieczeństwa na jezdni w trakcie normalnego użytkowania i stłuczek

Każdy zdaje sobie sprawę, jaki jest odsetek wypadków na naszych drogach spowodowany przekraczaniem dozwolonej prędkości. Jest to drugi powód, zaraz po tym związanym z wsiadaniem w stanie po spożyciu za kierownicę. Niestety nie są to chlubne wyniki, dlatego trzeba jakoś temu zaradzić. Dobrym rozwiązaniem w różnych miejscach okazują się progi zwalniające.

Read more ›

Categories

Lotnisko we Wrocławiu – jak się tam dostać i w pobliżu zostawić auto?

Wielu z nas, Wrocławian, nierzadko w przeciągu roku korzysta z podróży lotniczych. Wybieramy się na wakacje, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Za sprawą tanim firmom lotniczym jest to bardzo opłacalna i komfortowa alternatywa wycieczki. Mimo, że przelot w obrębie Starego Kontynentu trwa zaledwie kilka godzin, trzeba jeszcze do czasu podróży doliczyć transport na lotnisko – a z tym bywa różnie, gdyż nierzadko miejsca te ulokowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma całkiem dogodny dojazd.

Read more ›

Categories

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, troszczysz się o swój samochód i chcesz poznawać wszelkie nowości z tego świata – zaczerpnij odrobinę wiedzy na temat nowoczesnych metod pielęgnacji aut

Przemysł samochodowy w ostatnich okresach zdecydowanie zyskał na popularności. Wciąż przypływają ze świata zmodernizowane modele, otwierają się w Polsce całkiem zmodernizowane salony samochodowe, reklamujące atrakcyjne propozycje.

Read more ›

Categories

Dlaczego decydujemy się na tuning posiadanego ulubionego samochodu?

Podstawowym powodem, dla którego robimy tuning swojego pojazdu jest chęć polepszenia jego właściwości jezdnych i parametrów technicznych. Ale są także posiadacze pojazdów, którym dodatkowo zależy również na poprawie jego wyglądu i podniesieniu komfortu jazdy. To z tego powodu w odniesieniu do tuningu mówi się albo o tuningu mechanicznym, albo o tuningu optycznym.

Read more ›

Categories