Categories

Archive

Pielęgnowane od dawna tradycje harcerskie nadal są żywe i przekazywane kolejnym generacjom

Bardzo dużo osób uprawiających turystykę pieszą było w przeszłości związanych z harcerstwem. Dzisiaj jako dorośli pragną zaszczepić własną pasję do wędrowania w swoich dzieciach. Zabierają je w Bieszczady czy w Tatry i pokazują miejsca, które odwiedzali, kiedy byli dziećmi.

Read more ›

Categories

Zakupy przed wakacjami

Każdy turysta, który cechuje się rozsądkiem, musi zawsze brać ze sobą pewien pakiet najbardziej potrzebnych rzeczy. Akcesoria turystyczne powinno się oczywiście dopasowywać do rodzaju podróży – innego rodzaju sprzęt trzeba zabierać w góry, inne na wyprawę po plaży. Kluczowa jest również pora roku, a więc i klimat panujący w odwiedzanym zakątku globu. Musisz koniecznie o tym nie zapominać, bo pogoda może cię zmylić – w wysokich partiach gór zwykle jest zimniej niż na nizinach.

Read more ›

Categories

Wczasy pełen wrażeń

Wielu rodaków przedstawia sobie doskonały wypoczynek tylko nad egzotycznym morzem. Wylegiwanie się na złocistej plaży od wielu lat jest synonimem udanego urlopu. Uwielbiamy wakacje w luksusowych ośrodkach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Możemy skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej.

Read more ›

Categories