Categories

Archive

Co kupić na wyprawę w góry?

Przygotowanie na wyprawę górską jest bardzo istotne – zmienna i kapryśna pogoda, nagłe zmniejszenie się temperatury w górach są nierzadkie. Chociaż wyprawa w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się groźnie skończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to niezbędnik, solidne plecaki górskie i odzież to następna rzecz.

Read more ›

Przed wczasami w górach zaopatrz się w odpowiedni sprzęt, który zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo! Postawą jest stosowny ubiór i obuwie

Jeśli tegoroczne ferie pragniesz spędzić w górach to już dziś powinieneś się wyekwipować w konieczny rynsztunek, ciuchy oraz gadżety, żeby wczasy nie okazały się udręką. Sporo ludzi lekceważy góry i olewa istotne sprawy, które zapewniają bezpieczeństwo. Jeśli nie chcemy narażać zdrowia i życia bliskich to już w tej chwili musimy przeczytać ten artykuł, dzięki jakiemu dowiemy się co jest potrzebne w trakcie każdej górskiej wędrówki.

Read more ›

Categories

Jak wybrać odpowiednie buty trekkingowe?

Buty trekkingowe znakomicie nadają się dla miłośników długich wycieczek pieszych, górskich lub wspinaczek. Obuwie to zapewnia odpowiednią przyczepność, jest wygodne oraz daje komfort chodzenia, ponadto jego szczegółowa budowa ochrania też przed urazami. Kupując buty trekkingowe damskie, powinniśmy podejść do tego roztropnie, bo błędnie dobrane obuwie zdoła narazić nas na odciski, bóle i nawet urazy stóp. W toku wyboru butów trekkingowych wskazane jest zwrócić uwagę na podeszwę.

Read more ›

Categories
Tags

Uprawiasz sport? Przemyśl jak dobrać własciwe ochronę stóp

Ostatnimi laty na całym świecie, także w Polsce, króluje moda na zdrowe życie. Powiększyła się znacznie popularność kuchni roślinnej, ludzie zaczęli ciekawić się tym, jakie składniki odżywcze posiada ich jedzenie. Kolejnym ważnym aspektem nowego trendu jest to, że wszyscy znacznie chętniej decydują się sporty. Wspinaczka, jogging, cardio, piesze wycieczki. Te wszystkie dziedziny potrzebują właściwego obuwia. Jaki typ wybrać w którym przypadku? I gdzie powinniśmy sporządzać zakupy?

Read more ›

Categories