Categories

Archive

Co należy wziąć| ze sobą na górską wyprawę?

Wycieczki w góry mają od dawna wielu fanów. Wiele ludzi bardzo docenia możliwość podziwiania górskich krajobrazów, istnieje także sporo fanów wspinaczki w górach. Popularność takich metod wykorzystywania czasu nie zmalała także na chwilę obecną. Na dzień dzisiejszy jednak są większe możliwości w zakresie sprzętu, który trzeba posiadać wybierając się w wyżej położone tereny.

Read more ›

Categories

Sklep turystyczny, sandały trekkingowe – hasła związane z jedną z najczęściej i najchętniej wykonywaną aktywnością fizyczną przez ludzi

Aktualnie prawie każdy obywatel spory nacisk kładzie na zdrowie i sprawność fizyczną. Bardzo dużo obywateli uprawia różnorodne sporty. Posiadają oni wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór stosownego dla siebie sportu, ponieważ różnorodnych dyscyplin sportowych jest wiele a także ciągle tworzą się kolejne rodzaje dyscyplin już jednostko znanych.

Read more ›

Categories

Co kupić na wyprawę w góry?

Przygotowanie na wycieczkę górską jest bardzo znaczące – niestała i kapryśna pogoda, nagłe zmniejszenie się temperatury w górach są bardzo częste. Chociaż wyprawa w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się niedobrze zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to niezbędnik, mocne plecaki turystyczne i odzież to następna rzecz.

Read more ›

Jak prawidłowo dobrać wysokiej jakości buty trekkingowe na wyprawę w góry?

Podróżujemy coraz częściej i coraz dalej. Znaczna część turystów rezygnuje z luksusowych hoteli i stawia na obcowanie z przyrodą. Jednym z ekscytujących sposobów na spędzenie wakacji, jest wspinaczka po skałach. Z jednej strony niesamowita i śmiała, z drugiej zaś niebezpieczna i skomplikowana. Na szczęście nie jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie, z pomocą przychodzi nam fachowy sprzęt wspinaczkowy. Dzięki jego wykorzystaniu możliwe staje się zmniejszenie ewentualnego, a nasza przygoda z górami na pewno będzie wspaniała.

Read more ›

Categories