Categories

Archive

Uprawiasz sport? Przemyśl jak dobrać własciwe ochronę stóp

Ostatnimi laty na całym globie, również w naszym kraju, króluje trend na zdrowe życie. Wzrosła dostrzegalnie popularność diety roślinnej, ludzie zaczęli interesować się tym, jakie składniki odżywcze ma ich pokarm. Kolejnym istotnym aspektem popularnego trendu jest to, że wszyscy o wiele chętniej decydują się sporty. Wspinaczka, jogging, gimnastyka, długie wycieczki. Te wszystkie dziedziny wymagają odpowiedniego obuwia. Jaki typ wybrać w konkretnym przypadku? I gdzie powinniśmy sporządzać zakupy?

Read more ›

Categories

Sklep turystyczny pomoże w zorganizowaniu wyprawy w góry.

Sklep turystyczny jest takim miejscem, w którym znajdziemy mnóstwo rzeczy, które z pewnością będą przydatne podczas wspinaczki górskiej. Jak wiemy jest to wyprawa, która wymagana solidnego przygotowania. Warunki atmosferyczne panujące na takich wysokościach mogą być wyjątkowo trudne nawet latem. Z całą pewnością chcąc pójść w góry lub dowolnie inne miejsca, którym daleko od cywilizacji należy zapewnić sobie odpowiednie obuwie, które będzie dla nas wygodne.

Read more ›

Categories

Jak wybrać odpowiednie buty trekkingowe?

Buty trekkingowe wybornie nadają się dla pasjonatów długich wycieczek pieszych, górskich lub wspinaczek. Obuwie to gwarantuje odpowiednią przyczepność, jest wygodne oraz daje komfort chodzenia, do tego jego szczegółowa budowa chroni także przed urazami. Dobierając buty trekkingowe damskie, powinniśmy podejść do tego rozważnie, ponieważ nieprawidłowo dostosowane obuwie zdoła narazić nas na odciski, bóle i nawet urazy stóp. W toku wyboru butów trekkingowych należałoby zwrócić uwagę na podeszwę.

Read more ›

Categories
Tags