Categories

Archive

Co kupić na wyprawę w góry?

Przygotowanie na wyprawę górską jest bardzo ważne – niestała i kapryśna pogoda, nagłe obniżenie temperatury w górach są nierzadkie. Chociaż wycieczka w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się groźnie skończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to niezbędnik, solidne plecaki górskie i odzież to następna rzecz.

Read more ›

Jak prawidłowo dobrać wysokiej jakości buty trekkingowe na wyprawę w góry?

Podróżujemy coraz częściej i coraz dalej. Znaczna część turystów rezygnuje z luksusowych hoteli i stawia na obcowanie z przyrodą. Jednym z ekscytujących sposobów na spędzenie wakacji, jest wspinaczka po skałach. Z jednej strony niesamowita i śmiała, z drugiej zaś niebezpieczna i skomplikowana. Na szczęście nie jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie, z pomocą przychodzi nam fachowy sprzęt wspinaczkowy. Dzięki jego wykorzystaniu możliwe staje się zmniejszenie ewentualnego, a nasza przygoda z górami na pewno będzie wspaniała.

Read more ›

Categories

Uprawiasz sport? Przemyśl jak dobrać własciwe ochronę stóp

Ostatnimi laty na całym świecie, również w Polsce, panuje moda na zdrowe życie. Powiększyła się dostrzegalnie popularność kuchni roślinnej, ludzie rozpoczęli ciekawić się tym, jakie wartości odżywcze ma ich jedzenie. Następnym ważnym czynnikiem nowego trendu jest to, że wszyscy znacznie chętniej uprawiają sporty. Wspinaczka, bieganie, gimnastyka, długie wycieczki. Te wszystkie aktywności potrzebują właściwego obuwia. Jaki typ wybrać w konkretnym przypadku? I gdzie przede wszystkim robić zakupy?

Read more ›

Categories

Akcesoria niezbędne dla każdego sportowca, czyli wysokiej jakości sandały trekkingowe oraz zegarki garmin

Dziś coraz więcej osób troszczy się o swoje zdrowie i stara się uprawiać jak najczęściej sport. Nie można się dziwić, że aktywny tryb życia staje się rzeczywiście popularny, aktywność fizyczna bowiem gwarantuje nie tylko sprawność, ale również szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Sportowcy mogą inwestować w zaawansowany sprzęt, który często jest dla nich wielkim uproszczeniem.

Read more ›

Categories