Categories

Archive

Wyprzedaż butów trekkingowych i sandały do biegania – jakie buty wybrać?

Cywilizacja oraz postęp sprawiły, iż spora część z nas postrzega zdobycze i produkty stworzone przez cywilizację jako kwestie naturalne, będące niejako zjawiskiem niezwykle oczywistym. Dostęp do wody bieżącej został rzeczą tak powszechną, iż został uznany jako jedno z podstawowych praw człowieka, które przysługują każdemu członkowi społeczeństwa. Read more ›

Categories

Uprawiasz sport? Przemyśl jak dobrać własciwe ochronę stóp

Ostatnimi czasy na całym świecie, także w naszym kraju, króluje moda na zdrowe prowadzenie się. Wzrosła znacznie popularność diety roślinnej, ludzie rozpoczęli ciekawić się tym, jakie wartości odżywcze posiada ich jedzenie. Następnym ważnym czynnikiem nowego trendu jest to, że wszyscy o wiele chętniej uprawiają sporty. Wspinaczka, bieganie, joga, piesze wycieczki. Te wszystkie aktywności potrzebują właściwego obuwia. Jaki typ wybrać w którym przypadku? I gdzie przede wszystkim sporządzać zakupy?

Read more ›

Categories

Przed wczasami w górach zaopatrz się w odpowiedni sprzęt, który zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo! Postawą jest stosowny ubiór i obuwie

Jeżeli tegoroczne ferie chcesz spędzić w górach to już dzisiaj powinieneś się zaopatrzyć w nieodzowny ekwipunek, odzież a także akcesoria, tak aby wczasy nie okazały się męką. Sporo ludzi bagatelizuje górskie krainy , a także olewa najważniejsze kwestie, które zapewniają bezpieczeństwo. Jeśli nie chcemy narażać zdrowia i życia najbliższych to już teraz powinniśmy przeczytać ten artykuł, dzięki jakiemu zorientujemy się co jest wymagane w trakcie każdej górskiej włóczęgi.

Read more ›

Categories

Jak przygotować się do sezonu snowboardowego? O czym powinniśmy pamiętać, jakie ubrania dobierać?

Jak nadchodzi sezon to ze snowboardzistów powinien się właściwie dobrze przygotować. I nie chodzi tylko o kondycję i przygotowanie fizyczne, lecz także o dobranie stroju. Na pewno nie jest sztuką ubrać się po prostu byle jak, najprawdziwsza sztuka to ubrać się tak, żeby żadne warunki atmosferyczne nie były dla nas zaskoczeniem. Podstawa ubioru to z pewnością kurtki snowboard, rękawice, spodnie, czapka oraz bielizna termoaktywna.

Read more ›

Categories